Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Altın Yunus Hisseleri Komite Üyelerindeki Değişikliğin Ardından Yükselişte

Yönetimdeki değişiklik sonrası günlük kazancı %3’ü aşan Altın Yunus hisseleri, aylık bazda %25 değer kaybetti.
Altın Yunus Hisseleri Komite Üyelerindeki Değişikliğin Ardından Yükselişte

Salı günü yapılan açıklamada yönetim kurulu komitesindeki üye değişikliğini paylaşan Altın Yunus Çeşme Turistik Tesisler A.Ş., bu sabah yeni güncellemeyi yayımladı. Açıklamada Sorumlu Komite’nin başkanlığına Fatma Dilek Yardım’ın, üyeliğine Arif Nuri Bulut’un getirildiği bildirildi.

Fatma Dilek Yardım aynı zamanda Riskin Erken Saptanması Komitesi ve Kurumsal Yönetim Komitesi’nin de başkanlığına atandı. Yönetim kurulu üye değişikliğinin daha detaylı haline Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda paylaşılan listeden ulaşabilirsiniz.

Şirketin AYCES kodlu hisseleri pozitif seyrederken, gün içi kazancı %3’ü aştı.
AYCES Hisseleri Yükseliş Gösteriyor
Grafik: Piyasa.Paratic.com

Hisseler, haftanın üçüncü işlem gününe 58,52 TL ile önceki kapanış seviyesiyle aynı başladı. Saat 11.30 – 12.00 arasında %3 primli seyredip, günün en yükseğini 60 lira olarak kaydetti. Saat 12.27’de ise %1,29 değer kazancıyla 58,80 liradan işlem görüyor.

Teknik göstergelere göre 55,03 – 57,26 bandı destek, 60,86 – 62,23 bandı direnç seviyeleri olarak izleniyor. Hisselerin haftalık bazda gördüğü en yüksek seviye 67,80 lira oldu.

Nisan ayında 72 liraya yakın başlayan Altın Yunus hisseleri, devam eden günlerde aşağı yönde hareket etti. Böylelikle aylık kaybını %25,15, haftalık kaybını %10,79 olarak kaydetti. Yıllık süreçte ise yatırımcısına %272 oranında kazanç getirdi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum