Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Alameda Research, Reef Finance’a 20 Milyon Dolar Yatırım Yaptığını Açıkladı

Yatırım ile Reef’in Serum ve Raydiyum ve Solana arasında entegrasyonun sağlanması amaçlanıyor.
Alameda Research, Reef Finance’a 20 Milyon Dolar Yatırım Yaptığını Açıkladı
Son Güncelleme: 
Yorum

Alameda Research daha önce seyahat uygulaması Maps.me ve merkezi olmayan finans protokolü Oxygen’e yatırım yaptıktan sonra Polkadot tabanlı DeFi platformu Reef Finance’e 20 milyon dolar yatırım yapacağını açıkladı.

Reef Finance’e göre Alameda Research, firmanın yerel tokenlerinden 20 milyon dolar değerinde REEF, şu anki 0.03787 dolar fiyatla yaklaşık 528 milyon dolar satın alım gerçekleştirecek. Yatırımın, iki şirketin “yakın gelecekte” teknoloji ve strateji üzerinde işbirliği yapmasına izin vereceği bildiriliyor. Reef CEO’su Denko Mancheski, ek fonların firmanın Reef blok zinciri için DeFi uygulamaları geliştirmesine yardımcı olacağını söyledi.

Reef’e yönelik yapılan 20 milyon dolar, Solana merkezli borç verme platformu Oxygen’e 40 milyon dolarlık ve dünya çapında 140 milyondan fazla kullanıcısı olan bir seyahat ve harita uygulaması olan Maps.me’ye 50 milyon dolarlık bir yatırımın ardından geliyor . Alameda, Reef ile birlikte Serum ve Raydium on Solana ile daha fazla çapraz zincir entegrasyonunu hedeflediğini belirtti.

Reef Günlük Grafik
Kaynak: CoinMarketCap

Reef geçtiğimiz yılın aralık ayında Binance Launchpool’da ilk Polkadot tabanlı olarak listelenen proje oldu. Yılın başından bu yana, REEF’in fiyatı 0,014954 dolardan 0,037808 dolara yükselerek %150’den fazla değer kazandı.

CoinMarketCap verilerine göre Reef’in piyasa değeri 500 milyon dolara yaklaşmış durumda. Kripto paranın günlük hacmi ise 96 milyon seviyesinde. Reef an itibariyle 0.04513 dolardan işlem görüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%