Yatırım yapmaya başla!

APR’den Asfalt Dışı Yollara 350 PS’lik VW Atlas SUV!

VW'nin en büyük 4x4'ü Atlas, APR tarafından göz alıcı bir şekle büründürülmüş. İşte detaylar...
APR’den Asfalt Dışı Yollara 350 PS’lik VW Atlas SUV!

Genellikle Porsche, Audi ve Volkswagen araçlarını satış sonrasında yüksek kalite seviyesiyle performans yüklemekle görevli APR, dikkat çekici bir Atlas’ı bizlere gösterdi. 21 senelik hayatında farklı deneyimler kazanan şirketin 50’den fazla çalışanı var.

APR’nin tek seferlik Atlas SUV’u, dayanıklı bir yapıya sahip. VW’nin arazi yatırımlarının hacimli üyesi Atlas‘a tek noktadan değil, çok noktadan geliştirmeler yapılmış. Bunların bazıları karoserin dışından belli olurken, iç kısımlarda da en az boya rengi kadar ilgileneceğimiz yerler yapılmış.

Yenileme öncesinde modifiye edilen Atlas‘ın verdiği hissiyata “kışkırtıcı” demek istiyoruz.

Direkt, yapılan çalışmanın araca çok yakıştığını söyleyebiliriz. Damalı Hulk, VW’nin diğer 4×4’lerinden tanıdığımız bir yüze sahip.

Farların estetik duran Led aydınlatmaları dikkat çekerken, off roada yönelik çalışmalar da başlıyor. Renk seçimi iyi olup, siyahın parça parça uygulanması da dikkat çekiyor.

APR’nin takviyeleri bu kadarla da sınırlı değil.

İlave listesine baktığımızda Atlas, 3.8 cm yükseltilmiş. Kaya ve yumuşak zemine özel performans sunacak 20 inç Toyo lastikler takılmış.

Atlas’ın büyütülen parçaları arasında, daha iyi durmasını sağlayacak 6 pistonlu Performance Brake fren sistemi düşünülmüş.

2.0 TSI’dan yeteri kadar güç alınmış.

Standart ünite değerlerine baktığımızda motor, 235 ps güç ve 350 nm tork üretiyor. Motor modifiyesinde başlangıç Golf R’dan alınan bir IS38 turboşarj!

Karbon fiber emme sistemi ile devam edilerek, ECU’da gerekli oynamalar yapılmış. İşlemlerin sonunda Atlas’tan 350 ps güç ve 474 nm tork değeri alınmış.

APR CEO’su aracı hakkındaki görüşlerini bildirdi.

CEO Mitch Williams, “Atlas 2.0T’yi bir sonraki seviyeye getirmek için bu projede çalışma fırsatına sahip olmaktan heyecan duyduk. Özel donanım ve ekipmanın mevcut ürün grubumuzla kombinasyonu, Atlas’ın performansını gerçekten değiştirdi.” dedi.

APR’ye göre, bu Atlas bir kerelik bir proje olarak lanse edilse de şirket, VW SUV’dan bir dizi performans ürünü oluşturmayı düşünüyor. Anladığımız kadarıyla APR’ye gelen müşterilere aynı parçalarla, farklı renk tonlarını seçebileceği ve özelleştirebileceği Atlas sunulabilir. Sizce VW’nin en büyük SUV’nun bu hali nasıl?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum