Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ünlü Analiste Göre Ethereum ve Cardano İnanılmaz Fiyat Artışı Yaşayacak

Tüccar ve analist Michael van de Poppe, Ethereum ve ADA için büyük fiyat artışlarının yolda olduğunu iddia ediyor.
Ünlü Analiste Göre Ethereum ve Cardano İnanılmaz Fiyat Artışı Yaşayacak

Tanınmış kripto tüccarı ve analist Michaël van de Poppe, altı altcoin’e dikkat çekiyor. Yeni başlayanlar için Van de Poppe, Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) için büyük fiyat artışlarının geldiğini düşünüyor. Van de Poppe, yazı yazılırken 1.938.23 dolardan işlem gören Ethereum’un 5.000 dolara ulaşmasının kaçınılmaz olduğuna inanıyor.

Tüccar ek olarak, Ethereum’un akıllı sözleşme alanındaki rakiplerinden biri olan Cardano’nun da yakında tüm zamanların en yüksek seviyesini görerek yaklaşık 1,55 dolara çıkaracağını tahmin ediyor. ADA, yazım itibariyle 1.20 dolardan işlem görüyor.

Ethereum 5 bin dolar olabilir
Kaynak: Twitter

Poppe, ADA ile ilgili “Şimdiye kadar Cardano için çok iyi. Neredeyse mükemmel. BTC yükselişini sürdürürse, ADA bir süre daha bu yolda ilerleyebilir.” diye konuştu.

Van de Poppe, Chainlink’in (LINK) mevcut değerini neredeyse ikiye katlayacağını ve 50 dolara kadar yükseleceğini tahmin ediyor. Merkezi olmayan oracle ağı, yazım sırasında 28.79 dolar seviyesinden işlem görüyor.

ADA 1.55 dolar tahmini
Kaynak: Twitter

Daha az bilinen oracle platformları açısından, analist, açık kaynak projesi DIA’nın şu anki 3,78 dolar seviyesindeki fiyatının neredeyse üç katına çıkacağını tahmin ediyor. Analist DIA ile ilgili, “Harika gidiyor ve burada güzel bir sıçrama yaptı. Ufukta 10 dolar görünüyor” diye konuştu.

DIA 10 dolar olabilir
Kaynak: Twitter

Tüccar son olarak Zilliqa’nın (ZIL) 0,178 dolardan 0,29 dolara doğru bir yolculuğa çıkacağını belirtti. ZIL ile ilgili Poppe, “Bu hala yukarı doğru koşuyor ve daha yüksek dipler ve daha yüksek zirveler yapıyor. Olası girişler için izlenecek seviyeler: 0,15 ve 0,12-0,13 dolar. Bunlar geçerli olduğu sürece, yol 0,275-0,29 dolara doğru açıktır.” değerlendirmesini yaptı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum