Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Günü Alıcılı Geçiren Türk Telekom Hisseleri, Yıllık %6 Kaybettirdi

Türk Telekom hisselerine yatırım yapanlar yıllık süreçte kaybederken, aylık bazda %12’ye yakın kazandı.
Günü Alıcılı Geçiren Türk Telekom Hisseleri, Yıllık %6 Kaybettirdi

Türk Telekomunikasyon A.Ş. (TTKOM) hisseleri güne artıda başladıktan sonra volatil seyretti. Gün içinde 6,82 – 6,91 arasında işlem gören hisseler, kazanç tarafında kalıcılık sağlamayı başardı. Ancak hem haftalık hem de yıllık bazda yatırımcısına kaybettirdi.

Türk Telekom hisseleri, saat 14.36’da %0,15 artışla işlem görüyor.
Türk Telekom Hisse Senedi %0,15 Artışla İşlem Görüyor
Grafik: Piyasa.Paratic.com

Dünkü kapanış seviyesi 6,85 TL olan hisseler, bu sabah 6,87’den açıldı. Saat 10.25’te 6,91 ile seansın en yükseğini görüp, sonrasında hafif ivme kaybetti. Geçen hafta zayıf performans sergileyen şirket hisseleri, 5 günlük işlem ortalamasında %2,13 değer kaybetti.

Haftalık en düşük 6,80, en yüksek 7,05 oldu. Aylık bazda 6,13 – 7,05 arasında fiyatlanan hisseler %12’ye yakın kazandırırken, yılık 6,02 – 8,72 ile %6 düşüş gösterdi. 49,095,213 TL işlem hacmine sahip Türk Telekom hisselerinde 6,78 ve 6,83 bölgesi destek, 6,92 – 6,96 bölgesi direnç seviyeleri olarak izleniyor.

Bu arada kurum tarafından geliştirilen İşin Geleceği Hackathon‘u tamamlandı. Söz konusu proje pandemi sürecinde iş hayatında meydana gelen değişikliklere yönelik çözümler üretmeyi amaçlıyor.

Türk Telekom İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Emre Vural, gençlerin projeye fazlasıyla ilgi gösterdiğini söyledi. Konuşmasının devamında, “2 gün süren çevrim içi etkinlik programında Covid-19 süreci ile iş dünyasında karşı karşıya kalınan problemleri ve yenilikçi uygulama önerilerini ele alıp farklı prototipler geliştirdiler ve çalışma yaşamının geleceğini tasarlama fırsatı buldular.” açıklamasına yer verdi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum