Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ethereum Sert Düşüş Sonrası 3 Bin Dolar Üzerinde Tutunuyor

ETH 3.000 dolar desteğini kaybetmedi
Ethereum Sert Düşüş Sonrası 3 Bin Dolar Üzerinde Tutunuyor

Bitcoin’den sonra en değerli kripto para birimi olan Ethereum, geçtiğimiz günlerde 2.600 dolar seviyesine kadar geriledi. Buradan toparlanan ETH, yükselişini 3.150 dolara kadar taşıdı. Ancak buradaki dirençte ret yiyen parite, yazım itibariyle 3.050 dolar seviyesi üzerinde tutunuyor.

Saatlik grafikte 3.150 dolara yakın destekle yükseliş trend çizgisinin altında bir kırılma oldu. Fiyat şu an da 100 saatlik basit hareketli ortalamanın hemen altında ve burası Ethereum için direnç görevi görüyor.

ETH 3 bin dolar üzerinde
Kaynak: TradingView

Kripto para birimi için yukarı yönde ani bir direnç, 3.150 dolar yakınlarında oluşuyor. Buranın üzerindeki kapanışlar ETH için yeni bir yükselişin kapısını aralayabilir. 3.200 dolar üzerinde fiyatın tutunması halinde, 3.300 ve 3.500 dolar hedefleri yeniden mümkün olabilir.

Ethereum ilk direnç seviyelerinin altında kalmaya devam ederse düşüşünü uzatabilir. Aşağı yönde ilk destek 3.000 dolar seviyesi ve buranın altındaki kapanışlar, fiyatı yeniden 2.950 dolar bölgesine taşıyabilir.

Analistlere göre 2.900 dolar bölgesinin altına doğru bir kırılma, boğaların üzerindeki baskıyı artırabilir. Kripto para biriminin piyasa değeri son değişimiler ile 360 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. ETH Mayıs ayındaki yükselişinde 4.300 dolara çıkarak ATH seviyesine ulaşmıştı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum