Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Binance Coin Arkasına Aldığı Ralli ile 300 Doları Geçti

BNB hızlı yükselişini sürdürüyor ve 300 dolar seviyesini geride bıraktı.
Binance Coin Arkasına Aldığı Ralli ile 300 Doları Geçti

Kripto para borsası Binance’ın kendi coini BNB, 300 dolar seviyesini geçti ve hızla yükselmeye devam ediyor. Son günlerin en hızlı değerlenen kripto para birimlerinin başında Binance Coin geliyor. BNB dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ın coini ve gücünü de buradan alıyor.

BNB’nin son günlerdeki hızlı yükselişinin altında Ethereum’un artan yüksek işlem ücretleri sonrasında Binance Smart Chain sisteminin kullanım oranındaki artış yatıyor. Bu yükseliş BNB’yi kripto para piyasasının en değerli 3. coini haline getirdi.

BNB Durmuyor

BNB Durmuyor
Kaynak: piyasa.paratic.com

Binance Coin an itibariyle 345 dolar seviyesinden işlem görüyor. Son bir gün içerisinde BNB’nin değer artışı yüzde 70’leri buldu. Geçtiğimiz hafta kripto para birimi 136 dolar seviyelerinde tutunuyordu. Daha geriye gittiğimizde 1 Şubat tarihinde BNB 44 dolar seviyesindeydi. Veriler  BNB’nin en hızlı yükselen kripto para birimi olduğunu gösteriyor.

BNB, Binance borsasında pek çok farklı yöntem ile kullanılabiliyor. Hesabında BNB bulunduran kullanıcılar yaptıkları işlemlerde daha az komisyon ücreti ödüyor. Bugün itibariyle 154 milyon BNB dolaşımda ve 100 milyona düşene kadar yakma işlemi sürdürülecek. Bu yolla Binance kendi kripto parasını destekliyor ve değerini artırıyor.

BNB’nin 300 dolar seviyesinin üzerinde tutunması halinde ilerleyen günlerde yeni rekorların kırıldığını görebiliriz. Binance coin madenciliği yapılamayan bir kripto para birimi olarak kullanılıyor. Binance tarafından ilk gün üretilen coinlerin yarısı halka arz edildi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum