Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Binance CEO’su Zhao’nun Paylaşımı BNB’yi 270 Doların Üzerine Taşıdı

BNB günlük grafikte yüzde yüzde 15’ten fazla yükselerek 270 dolar seviyesini gördü.
Binance CEO’su Zhao’nun Paylaşımı BNB’yi 270 Doların Üzerine Taşıdı

Kripto paralar haftanın başlangıcı ile yukarı yöndeki hareketini hızlandırmaya devam ediyor. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ın coini BNB, uzun zamandır sakin bir seyir izliyordu. Geçtiğimiz haftalarda 350 dolar bandına dayanan kripto para, bu seviyeden sonra yönünü aşağı çevirmiş ve 180 dolar seviyelerine kadar inmişti.

O zamandan bu yana kayıplarını geri alan BNB, günlük grafikte yüzde 15 yükseliş ile 270 dolar seviyelerini gördü. Kripto paranın bu artışında Binance CEO’sunun Twitter hesabından yaptığı duyurusunun önemli rol oynadığı söylenebilir.

BNB 272 dolara ulaştı
Kaynak: piyasa.paratic.com

Kripto para borsasının CEO’su Chanpeng Zhao, önümüzdeki gün yapılacak bir duyurunun haberini verdi. Bu paylaşım sonrasında BNB 235 dolar seviyelerinden 272 dolara kadar tırmandı. Zhao bir duyurunun duyurusunu yapacağını belirterek, “Sabredemiyorum. Ama size asıl duyuruyu yapmak için yaklaşık bir gün daha sabretmek zorundayım.” paylaşımını yaptı.

Bu paylaşım sonrası BNB’ye olan alımlarda büyük artış yaşandı ve kripto paranın değeri yükseldi. İnsanlar yapılan paylaşımın neyle ilgili olduğunu merak etmeye başladı. Kripto para yazım itibariyle 268 dolardan işlem görüyor. BNB kripto para borsası Binance’ın coini olduğu için uzun vadede yükselecek varlıklar arasında gösteriliyor.

Binance borsasında yapılan pek çok işlem için kullanıcıların elinde BNB bulundurması gerekiyor ve bu da kripto paranın değerinin artmasına neden oluyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum