Yatırım yapmaya başla!

Zenvo TSR – S’ın Hiçbir Araçta Göremeyeceğiz Arka Kanat Hareketleri!Zenvo yol tutuş olaylarında çıtayı fazlasıyla yükseltmiş! Danimarkalı üretici aerodinamik parçaları kusursuzlaştırma yönünden harika bir işe imza atmış. Süper spor araçların sürekli yükseltilen arka kanatlarına en hızlı Zenvo olan TSR – S‘te farklı bir boyut getirilmiş. Hız araçlarının en çok ihtiyacı olan denge, çoğunluklu rüzgar kanadıyla sağlanır.

Rüzgarın ön kısımdan kesilerek arkaya verilmesiyle arka tekerlekler yüzlerce kilo basınca maruz bırakılır. Ve böylelikle Zenvo ve diğer süper spor otomobilleri asfalttan ayırmak oldukça zorlaşır.

Olayın içerisinde bir de 1200 beygir güç rakamı varsa, videoda gördüğümüz kanat hareketlerine her daim ihtiyaç duyulacak. Ters açılarla hareket eden aktif elektrikli spoyler, aracın viraj alım açısı ve yönüne göre hareketini belirler.

İnsanı etkileyen kareler veren Zenvo TSR – S’ın kanadı yan yattığı zaman bastırma kuvvetini %3 azaltıp, %30 oranında ana merkeze baskı yaparak, virajları en hızlı şekilde alabiliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum