Yatırım yapmaya başla!

Yeni Workhorse N-Gen: Drone Yardımcılı Hibrit VAN!

Amerikan Workhorse firması pick-up aracından sonra şimdi de N-Gen adında elektrikli VAN aracını tanıttı. N-Gen menzil değerleri ile dikkat çekiyor...
Yeni Workhorse N-Gen: Drone Yardımcılı Hibrit VAN!

Amerikan bir firma olan Workhorse yaklaşık 6 ay önce yaptığı pick-up modeliyle dünyaya çıkışını yapmıştı. Workhorse full elektrikli ve içten yanmalı motor seçenekleriyle Tesla’nın VAN kısmını üstlenecek gibi duruyor. Baktığımızda eksik kalan taraflar da yavaş yavaş tamamlanıyor. Bazı alanlarda ilk olmak her zaman avantajdır. N-Gen oluşumu da buna istinaden çıkmış bir araçtır.

Workhorse segmentlere ticari alandan girmesi acaba bu yönde mi marka olmaya çalışıyor sorusunu akla getiriyor. Bunun yanında N-Gen’in donanımları arasına eklenen Droneyi de unutmayalım. Demek ki mesele taşımacılık olunca yer gök farketmiyor!

Tasarım açısından başarılı. İlk başta Iveco Daily kamyonet gibi dursa da, ızgarasız yenilikçi duruşu daha başka yerlere çekilebilir.

workhorse n-gen elektrikli van karoseri

Ön kısım mercekli farları, marka logusu ve tarz diyebileceğimiz bir tampondan oluşuyor.

workhorse n-gen elektrikli van far yapısı

Plastik kaplı çamurluklara yer verilen profil kısmında, küçük tekerlekleri dikkatimizi çekti. Size de Ford Tourneo Connect’ten esintiler geldi mi?

workhorse n-gen elektrikli van profili

N-Gen’in arka kısım tasarımı normalin biraz dışında. Kargo bölümüne giriş üst kısma sürgülü fabrika kapısı tarzında yapılmış.

workhorse n-gen elektrikli arka görünüm

Yardımcı Drone ise HorseFyl’ın ellerinden çıktı. 4.5 kg’lik ağırlığıyla pratik taşımacılıkta baya işe yaracağı kesin!

workhorse n-gen elektrikli horsefly drone

N-Gen’in dikkat çeken bir kısmı da motoru. Benzin+elektrik motoruyla sunulan N-Gen, karma şekilde 280 km menzile sahip. Sadece elektrikle yol almak isterseniz de 160 km gidebilirsiniz. Bu kısma kadar sunulan menzil oldukça iyi. Workhorse garajından çıkan bu aracın hafiflik avantajı da var.

Artı özellik olarak 4×4 alt yapısında üretimi yapılacak. Taşımacılık alanında bu model çok tutar. Çıkış tarihi belli olmasa da zaten sadece Amerika‘da satışı yapılacak. Belki daha sonrasında diğer piyasalar için gönderimleri yapılabilir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum