Yatırım yapmaya başla!

Dünyada 55 Kişinin Sahip Olacağı Yeni Rolls Royce “Wraith Fastback”

Rolls Royce'nin en özel serilerinden olan Wraith'e, büyüleyici bir fastback yüklemesi yapıldı. İç mekanından fazlaca etkilenebilirsiniz!
Dünyada 55 Kişinin Sahip Olacağı Yeni Rolls Royce “Wraith Fastback”

Otomobil üreticilerinde en heyacan verici durumlardan birisi de özele daha da özel yüklemeler yapmaları. İsmi onlarca yıl öncesinde verilmiş olsa da Wraith, 2013 yılında tekrar dünyaya merhaba dedi. İngiliz markanın düşününce bile hayallere daldıran otomobili Ghost üzerine kurulmuş yeni serisi, eşsiz koleksiyon ürünüdür diye de tabir edebiliriz. Tarihi boyunca suskunluktan uzak duran üretici, bu sefer herkese bir şeylerin nasıl yapıldığını gösterircesine farklı yapısını ortaya koydu.

Luminary Collection adında olan modelde fastback koreografisini gösterdi. Rolls Royce’nin uyguladığı hareket tarzı, premium kısmında biraz kafaları kaşımaya neden olabilir.

Wraith Fastback’in tek kapılı kupasına yapılanlar gerçek bir sanat çalışması.

Yeni Rolls Royce Wraith Fastback

Sıra dışı bakışlarının üzerine uygulanan Sunburst Gray boya, kimliğinden farklı bir kişilik sunmuş.

Goodwood tesislerinde çalışılan model, diğerlerinden ayrılacak detaylı işçiliğe sahip.

Yeni Rolls Royce Wraith Fastback Sunburst Gray Renk

Vücut hatlarına yapılan desenler gri üzerinde iyi duruyor. Ön kısımdan arkaya kadar giden sarı çizginin rengi, jantların logo kısmına da aktarılmış.

Gerçek büyünün dışarıda olduğunu zannetmiş olabilirsiniz! Kabinin yaydığı enerji dış kısımdan daha etkili.

Yeni Rolls Royce Wraith Fastback Saddlery Tan Deri Döşeme

Yapımı 1 ay alan iç yapı panellerinde Tudor Meşe süslemeleri mevcut. Devamında Saddlery Tan deri kaplamaların ön ve arka kısma verilen ayrı tonlamaları “işte bu bir Rolls Royce” dedirttiriyor.

Kenar ve tavan süslemlerinde fastbackin ruhu yansıtılmış.

Yeni Rolls Royce Wraith Fastback Kokpit

Övgü dolu sözlerin kifayetsiz kaldığı iç mekan tavanında yüzlerce Led kombiniyle çalışan ve aynı zamanda kapılara da verilen ambiyans ışıklandırmalar göz alıcı.

Markanın “benim bir üstüm yok” göndermelerini kaç kere izledik, sayılamayacak duruma geldi. Wraith’de gösterdiği Regata Serisi ile bile karşılaştırıldığında yeni fastback fazlasıyla kendini ayrı tutacak değişimlere sahip.

Sadece 55 kişinin sahip olabileceği bu modelin 623 beygir gücünde 6.6L’lik ultra V12’si var. Yanılmıyorsak taban fiyat olarak 300 bin dolar belirlenmiş. Bu kısımda bazı şeyler opsiyon kısmında olup, isteğe göre mi eklenecek bilemiyorum. Ya da daha fazla kişiselleştirme yönelik sunumlar olacaksa da fiyatları artabilir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum