Minibüsünüze Yerleştirilen İkinci Dünya: “IoCamper”

Sizlerle onlarca farklı karavan tipini incelemişizdir. Bazıları kompakt ve kolay kullanıma sahipken, bazıları ise “yavru saray” kıvamında oluyordu! Videodaki yapı ise tümünden farklı olarak minibüsünüzün içerisine monteleniyor. Bazı şirketler VW Transporter ve Mercedes Vito araçlarını farklı dizayn ederek normal hallerinden daha fazla hacimlerde yaşam alanları sunuyorlardı.

Macar bir kişi tarafından düşünülen bu yöntemle, belirli metreküpe kadar olan boş araçlarınızı bu şekilde ev ortamına dönüştürebiliyorsunuz. Portatif ev, zemin izin verdiği sürece heryere götürülebilir. Görüntülerden kapladığı alana bakarsak bir aile rahat rahat kalabilir.

IoCamper‘ın iç içe geçmeli bir yapıda olmasından dolayı belirli bir noktaya kadar en küçük halinde kalabiliyor. Tam bilmiyoruz ancak anladığımız kadarıyla Doblo Maxi gibi hafif tonajlı kamyonetlere de bu sistem kurulabiliyor.

İstediğiniz ortama gittiniz ve kurulum düğmesine bastınız. Yaklaşık 10 ile 15 dakika arasında pratik eviniz hazır oluyor. Sinyalizasyon bir yazılıma bağlı olarak, oluşum aşamalarını bir programla telefon ve tabletinizden gerçekleştirebiliyorsunuz. IoCamper, 2.5 metre uzunluğa, 1.3 metre genişliğe ve 1.7 metre ene sahip.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur