Yatırım yapmaya başla!

Mercedes – AMG E63S Wagon Black Edition: “Kesinlikle Meydan Okunamaz”

Mercedes - AMG'nin tartışmasız wagon güzelliği E63S, hızı ve gücüyle artık Audi RS6'yı arkasından bıraktı!!!
Mercedes – AMG E63S Wagon Black Edition: “Kesinlikle Meydan Okunamaz”

Dünyanın gördüğü en hızlı wagon otomobiller arasında olan E63, AMG’nin beyin gücüyle “S” ibaresiyle geçilmeyi imkansız kılıyor. Yeni nesil bir E Serisi ile başlanan en güçlü olma yolunda siyah bir gövde ve harika renklere sahip jantlarla devam edilmiş. Son zamanlarda özellikle wagon araç satışları SUV’lar yüzünden düşsede, aile sınıfı olarak station wagonların konfor ve duruşları her zaman farklıdır.

E63S üzerine önceki yazılarımızda detaylıca konuşmuştuk. Kaput altındaki AMG müdahaleleri ile yeri hiç bir zaman alınmayacak edasında gezen Quattro RS6 Avant’ın zorlanacağı günler başlıyor. Nedenini aşağıda sizlere açık ve net bir şekilde söyleyeceğiz.

Standart E Wagon’un “kit yağmuruna tutulmuş” halini görüyoruz.

Tamamen siyah gövde üzerine ön kısımda kışkırtıcı krom ızgara ve şişkin bir kaput görüyoruz.

AMG’nin tam olarak karekterini yansıtan body kit uygulamaları E63S’in vahşi tarafını ortaya çıkarmış.

Profiline geçtiğimizde 21″ Vossen M-X2 oldukça ince yanak kenarlı bronz renk jantlar görüyoruz. E63 baya bir alevlendirilmiş.

Dış görünümünden tehditlerini aldık ve motor kısmına doğru geçiş yapıyoruz.

En son İngiliz sporcu Aston Martin D-11‘e de verilen 4.0L Bi – turbo V8 görevde.

612 ps üretebilen E63S, 850 nm tork gibi azımsanmayacak bir değer sunuyor.

Genelde bu tip araçlar 250 km/h sınırlandırılsa da siyah panter 3.5 saniye de 0-100 km/h arasını alabiliyor.

Dediklerine göre artık en hızlı wagon araç E63S! Birileri onu geçmek istiyorsa baya bir uğraşacak gibi. Kuşbakışı bir görüntüyle wagon sektörüne baktığımızda hız konusunda bir tek Shooting Brake’e çevrilen Tesla wagon olacaktır.

RS6’nın 605 hp gücü ve 3.7 saniye kalkışı artık geride bırakıldı. Yani kısaca dünyanın en hızlı aile otomobili artık konumuz olan bu Mercedes – AMG E63S!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum