Yatırım yapmaya başla!

Yeni Mercedes A Serisi Sedan’ın Ardından Wagon Tipi Hayal Edildi!

Alman Mercedes''in A Hatchback'ten sonra Paris'te gösterdiği sedanı ardından şimdi de karşımıza shootin brake tarzı çıkıyor!
Yeni Mercedes A Serisi Sedan’ın Ardından Wagon Tipi Hayal Edildi!

Mercedes’in elektrik enerjisine dayandırdığı SUV modellerle birlikte sedan ve hatchback serilerinin neredeyse tümünü yeni tasarım dilinde yorumlamıştı. Paris Otomobil Fuarı kapılarının açılmasıyla, beklenen A Serisi Sedan’nın da perdesi dün kaldırılmıştı. Daha önceden de Alman üreticinin alt sınıfta daha ulaşılabilir model takımı kurarak elini güçlendirmek istiyor.

Yakından tanıdığımız bir isim olan tasarımcı Kleber Silva, hızlıca A Sedan’ın ardından onun wagon tipini düşünüp dijital olarak karşımıza çıkardı. Anı iyi değerlendiren sanatçı EQ stantını C Serisi’ne dahi taşımıştı.

Kleber Silva A Series Wagon

Kleber Silva A Series Wagon A Hatchback ile başlayan değişim sürecinde, bir takım şeylerin düzeltilerek bunu tasarıma yansıtılış şeklini görmüştük. Mercedes’in benimsediği son karoser hatları güzel sunumlar yapıyor. A’nın wagon tipte hayalini kuran Silva, mavi renkle güzel işler çıkarmış.

Biraz AMG’ye kaçan çizimlerde siyah, çok kollu jant ve dikiz aynası kullanmış. En büyük farkı da zaten fazla boyutlarda oynamadan sedan çıkıntısını ovalleştirerek station wagona dönüştürmek.

Yeni gösterimi gerçekleşen B Serisi MPV veya SUV tercihiniz değilse Kleber Silva’nın shootin brake dönüştürdüğü A Serisi, iyi bir seçenecek olacaktır.

Mercedes A Serisi Sedan Nasıl Çıkış Yapmıştı Hatırlayalım!

Mercedes A Serisi Sedan Nasıl Çıkış Yapmıştı Hatırlayalım!A Serisi Sedan ile ilgili Paris’te en çok akılda kalan olayı, sadece 12 ay süreli üretimi yapılacak Edition paketi. Özel hazırlanmış 19 inç bakır rengi jantlarıyla gösterilen yeni sedan, yüksek yanış gücüne sahip full Led aydınlatma grubuna sahipti.

Kokpite baktığımızda MBUX’un ışıltılı duruşları hariç, en üst paketi olan Edition 1’e özel bakır renk koltuk dikişleri dikkatimizi çekmişti. Mercedes özel serinin 7 bin Euro farkla alınabileceğini söylüyor.

Kleber Silva’nın çizimi yine fikir niteliğinde olmuş. Yanılmıyorsak Mercedes wagon tipin seride olmayacağını söylemişti. Yaptıkları araç ticareti olduğundan dolayı kesin diye bir şey bizce yok! Peki A Serisi’nin shooting brake tarzı olsa almak ister miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum