Yatırım yapmaya başla!

2019 Toyota Land Cruiser J200 ve Lexus LX 570 Black Edition’dan İlk Görseller!

Toyota ve Lexus'ın amiral SUV'larına eklenen Blcak Edition paket, sevkiyatı sırasında fotoğraflandı.
2019 Toyota Land Cruiser J200 ve Lexus LX 570 Black Edition’dan İlk Görseller!

Carscoops‘un bir Instagram kullanıcısı vasıtasıyla yayınladığı yeni nesil Land Cruiser ve türevi olan Lexus LX 570‘ten ilk kare fotoğraflar geldi. Eşsiz Land Cruiser tarihinin son üyesi J200‘dür. Seri 2007 yılında tanıtılmış ve daha yuvarlak hatlara büründürülmüştü. 2015 yılında makyajla beraber yüz hatları değişen ve daha çok Amerikan SUV tiplerine yakın tutulan SUV kralının, kardeşi LX 570’te aynı değişimlere sahip olmuştu.

Toyota, her iki heybetli SUV’una 2019 model yılı ile birlikte Black Edition paket seçeneği eklemiş. Hem dış kısımda hem de iç mekanda farklı diyebileceğimiz unsurlar bulunuyor.

Black Edition standartıyla karşılaştırıldığında değişimleri ayırt edilebiliyor.

J200 ızgarasının krom kısımlarında hafif ölçüyle tabir edebileceğimiz değişimler yapılmış.

Yeni paketli LX 570’e geldiğimizde de farklar biraz daha belirgin.

Daha keskin tasarımlara sahip olan Lexus’un seksi ızgarasının siyah hali j200’den daha fazla kendini belli ediyor.

Toyota Land Cruiser’ın far ve tampon kısımlarında da oynamalar yapılmış.

J200’ün far zeminleri siyah düşünülmüş. Oldukça da yakışmış. Aşağı kısımlar da ızgaraya takım olacak şekilde tampona ek yapılarak belirgin krom çalışmalar yapılmış.

LX 570’in Black Edition’u Batman’nin SUV’u olacak cinsten.

Matrix tipi lazer farların zeminleri siyah ve bumerang Ledlerin duruşu yine harika. Izgara çerçevesi ve sis farı süslemeleri füme tonlarda yapılmış. Ya da karanlık çekimden öyle görüyoruz.

İnsanı daha da etkileyen kısmı ise tamponu. Aynı J200’deki gibi alt kısımlara eklenen lip malzemesi havayı bir kat daha sportifleştirmiş.

Kokpitte konfor ve teknolojik öge ilaveleri görüyoruz.

Koltuk döşeme rengi iç havayı daha zengin göstermiş. J200’ün orta ve multimedya ekran çevre malzemelerinde piano black renk seçimi yapılmış. Diğer çoğu detayların aynı olduğu söylenebilir.

Lexus LX 570’te de ikizine yakın çalışmaları görmekteyiz.

Normal düzeninden farklı bir şey yok. Yalnızca malzemelerin renk tonlarında oynama ve koltuk arkası bilgi-eğlence ekranlarının oranları ile birlikte yazılımsal farkları olmuş.

ABD ve Rusya pazarına hazırlanan Black Edition’lar, dış kısımda agresif olmayı başarmışlar. Yukarıda söylemediklerimiz arasında siyah seçim jant ve dikiz aynaları pakete eklenmiş. Lexus LX 570 ve J200’ün tüm detayları satışa başlandığı zaman daha belli olacaktır. Detaylar geldikçe sizlere aktaracağız…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum