Yatırım yapmaya başla!

Yeni Kasa Volvo S60’tan Beklenmedik Anda Gelen Görsel!

Volvo'nun orta ölçekli sedanı S60, yeni nesil wagon V60'dan sonra sızıntı bir görselle ilk olarak görüldü. Ve motor konusunda önemli değişimlerle gelmesi bekleniyor!
Yeni Kasa Volvo S60’tan Beklenmedik Anda Gelen Görsel!

Volvo ürün gamını sırasıyla yeni marka yüzüne uyarlayarak üretime alıyor. 2019 V60 için hazırlanan anlamlı reklam filmini izlemiştik. Çıkışı hakkında verilen tarihlere baktığımızda S60 için biraz daha beklememiz gerekiyordu. Bizler onu beklerken de Volvo CEO’su Håkan Samuelsson’dan benzinli motorlara yönelik açıklama gelmişti.

Çekici karoser yapılarını XC-90, arazilerin en iyi wagonu V90 ve S90 gibi lüks sedan aktarımından sonra sıra S60’daydı. Yeni sedanı dar yapılı S90 kıvamında bekliyorduk ve düşüncelerimizin tersi bir durum çıkmadı. Çünkü sızıntı görselden şekillerin ne yönlü verildiği ortada.

Ön kısım hakkında diğer modellerden önceden bilgi almış olduk.

Arka kısma geçtiğimizde C formlu Ledli stopların da aynı şekilde S90’dan transfer edildiği gözüküyor. Bagaj kapağının hafif yukarı meğilli duruşu var. Entegre bir rüzgarlık da olabilir. Bahsedebileceğimiz diğer bir kısım; egzozun çift çıkışla ayrılması ve etrafına yapılan krom malzeme dikkat çekici taraflarından.

Üretim aşamasıyla ilgili şu anda bir bilgi yok. Yani kiminle platform kardeşliği olacak veya ayrı bir alanda mı üretime geçecek şu anda bilinmiyor.

Çekiş sistemleri eskisi gibi aynı olacak.

2000 yılında ilk olarak gösterilen S60, önden çekiş sisteminin yanında AWD altyapısı da olacak. Motor konusuna değinecek olursak; muhtemelen V60’da ilk olarak sunulacak plug-in hibrit ünite desteği S60 için de geçerli olabilir.

Hazırlanan T6, T6 Twin, T8, D3 ve D4 motorların kaderi yeni sedanla buluşturulacak. Dizel yapının belirli bir zamana kadar sunulması, sonrasında ise tamamen hibrit motorlu elektrik gücüne dayalı çıkartılması düşünülüyor. En merak edileni ise T8 Twin AWD’nin 300 küsür beygirle neler yapabileceği. S60’dan gelecek haberler için takibi bırakmayın!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum