Yatırım yapmaya başla!

Cenevre Fuarı Öncesinde “Yeni Nesil Audi A6″nın Görselleri Geldi!

Audi'nin üst segment aracı A6, fuar öncesi gelen resimleriyle şaşırttı. Kokpit yapısının A8 ve A7 odaklı olduğunu gördükten sonra şimdi de muhtemel çıkış halini sizlere sunacağız. İşte A6'nın yeni yapısı.
Cenevre Fuarı Öncesinde “Yeni Nesil Audi A6″nın Görselleri Geldi!

Dün elimize geçen bir görselle yeni A6’nın kokpitiyle ilgili ufak detayları yakalamıştık. Cenevre Otomobil Fuarı’nda beklediğimiz A6’nın belirgin kasa yapısı son resimlerde artık net gözüküyor. Yüksek ihtimalle olarak yeni jenerasyon A8‘in peşinden gideceğini biliyorduk. Çok mu değişiklik var? O kadar da değil desek daha doğru olacak. İkiz yapı mantığını yoğun hissettiğimiz Audi’de gördüğümüz gibi mantık aynı şekilde devam ediyor.

Gelen resimlerden tabi ki yorumlama yapacağız ancak Audi’nin değişimde ağırlık verdiği noktanın yine kokpit olduğunu söyleyebilirim.

Ön görünüm de A6 daha keskin ve inatçı bakışlara sahip olmuş.

Ledlerin farlardaki konumu daha değişik yapılıp, uzanış biçiminde de farklılık görüyoruz. Geniş ve altıgen ızgara bozulmadan devam ettirilmiş.

4 kapılı coupelerin en güzel temsilcisi A7 Sportback‘den alıntılar var.

Arka kısmı görünce biraz tebessümle gelen beğenme mimikleri oluştu. Çünkü A7 ve A8’de geliştirilen Led DRLs teknolojisine bağlı stop farlar, kademeli giden yanma şekli herkesçe beğenilecek bir şey.

Tok bir duruşu olan A6’nın farların ortasından geçirilen krom çubuk ve egzoz çevresinin uyumlu hali A6’yı bir üst sınıfta göstermiş. Bir önceki nesline göre 6 Serisinin daha dolu ve digital özelliklerde iddialı geleceğini söyleyebilirim. Zaten bir önceki yazımızda otonom sürüşün 3. seviyesi ile geleceğinden sizleri haberdar etmiştik.

Fuar zamanına kadar en azından A6’nın nasıl bir yapıda geleceğini öğrenmiş olduk. Her ne olursa olsun Audi bakışları her daim güzel. Dış yapısında fazla oynama veya radikal değişim olmasa da bu açığını çift ekranlı kokpit ve elektronik özellikleriyle telafi edecektir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum