Yatırım yapmaya başla!

Küçük Bir Tekneye Dönüşebilen Karavan “Minibig”Dar yapıları seven Japonlar, yine ilgi çekecek bir ürünle karşımıza çıkıyor. Bu kısım biraz zevk işine girse de Minibig herkesin isteyeceği cinsten. Bu tür kompakt karavanlar son yıllarda iyice çoğalmaya başladı. Ultimate Glamping’te tekne gibi yüzebilen bir karavan inşa etmişti. 

Minibig’in küçük olduğuna bakmayın. Çoğu abisinden daha işlevsel. Belki bir wc, banyo, mutfak veya 6 kişi aynı anda kalamasa da o, yüzebiliyor. Yani gölün tam ortasına park edebiliyorsunuz.

Hayal kurması bile ne kadar güzel. Göl kenarına gidip, akşam ateşinizi yakıp uykunuz gelince Minibig’inizde rahatça uyuyabileceksiniz. Sabah biraz erken kalkıp mini karavanınızı göl sularına bırakarak balık tutabilirsiniz.

Yaşam alanındaki parçaların işlevsel yapılması 4 metrelik Minibig’i daha iyi kullanmanızı sağlıyor. Yatakta olabilen koltuk takımı ortasında masanız da olacak. Hatta bir mini lavabo bile!

Yeterli yaşam alanı sunduğu gibi her türlü aracın arkasına da takıp götürebilirsiniz. Ekstra olarak bir tane tekne motoru edinirseniz fena olmaz. Minibig görünce “keşke” dedirtiyor!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum