Yatırım yapmaya başla!

Hyundai Kona “Iron Man Edition” Gerçek Dünyayla Buluşturuldu!

Kona'nın "çıkmaz"dediğimiz Iron Man Edition versiyonu tanıtıldı. İşte Tony Stark'ın süper Kona'sı!
Hyundai Kona “Iron Man Edition” Gerçek Dünyayla Buluşturuldu!

Hyundai, elektrik araç klasmanında B sınıfını temsilen Kona‘yı göstermişti. Sadece elektrik değil aynı zamanda kompakt SUV’da fosil yakıt seçenekleri de bulunuyor. Çıkışıyla aynı zaman dilimlerinde gösterilen Kona Iron Man Edition çıkmayacak gibi bizleri düşündürse de, süper kahraman versiyonu bayilere satılmak üzere gönderilecek.

Kona’nın tasarım dili gerçekten göze hoş gelen detaylara sahip. Yeni marka yüzünü oldukça iyi taşıyan crossover, şimdi daha güçlü ve şekil ötesi duruşlarla karşımıza çıkıyor.

Kona’ya bundan daha çekici bir kostüm dikilemezdi.

Tony Stark‘ın bence bu çok hoşuna gidecek! Hyundai bu aracı tanıttığında Iron Man’in yeni serisi için yapıldığı zannedilmişti. Bunun sebebi de Nissan’nın birçok kez Star Wars’a model yaptığı için olsa gerek.

Iron Man’in Prime Armor zırhını görüyoruz.

Sanatsal çalışmada Marvel kahramanına benzetilme derecesi oldukça başarılı. Normalde de çekici bir yapısı olan Kona’nın Led far kısımları kahramanın ARC Reaktör‘üne benziyor.

Kırmızı işlemeler kaputun üst havalandırma kısmından başlatılmış. Tampon çerçeve bölgelerinde de şeritler kullanılmış.

A sütundan itibaren Iron Man kostümü biraz daha yoğunlaştırılmış!

Siyah ile kırmızı tonun buluşturulması ressamları kıskandıracak cinsten. 5 kollu yaprak desenli jantlar, 18 inç ve özel olarak bu versiyona hazırlandı.Tavan bölgesine doğru geçtiğimizde ise Iron Man logosunu gri bir şekilde görürüz.

Kona’nın arka kısmına geçiş yaptığımızda da farklı olarak gümüş renk difüzör verilmiş.

İç kısım görselinde güzel özellikler vurgulanmış.

Hava mazgalları ve vites etrafı çerçeve kısımlarında kırmızı renk tercih edilmiş. Özel Iron Man versiyonun üst kısmında yer alan multi medya ekranda kötü adamlara götürecek rota çizilecek. Ya da onlardan kaçacak!

Cama yansıtılan head-up display, Iron Man kaskının içerisindeki bilgi ekranı gibi verilmiş.

Kona Iron Man Edition’un üretimi yaklaşık 5 ay sonra başlayacak. Bayilerde sürekli bulunacak mı? sanmıyoruz! Yıllık belli bir miktar üretilerek, müşterilerden gelecek talebe göre değerlendirileceğini düşünüyoruz. Sizce Kona böyle çok havalı olmamış mı?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum