Yatırım yapmaya başla!

Yeni Genesis G90 Süpermen Izgarasıyla Geldi!

Hyundai'nin lüks markası Genesis'in amiral gemisi G90'ın makyajlı son hali yakalandı!
Yeni Genesis G90 Süpermen Izgarasıyla Geldi!

Hyundai tarafından inşa edilen lüks marka Genesis‘in amiralinin yenileme sonrası ilk görüntüleri geldi. EQ900 olarak da adlandırılan G90, 2015 yılında ilk jenerasyonuyla çıkışını gerçekleştirmişti. Sedanın hangi amaçla çıkartıldığı dış karoserinden de belli oluyordu. Kore’den çıkan bu uzun dört kapılının saldırı merkezi Amerika‘ydı.

O yüzden G90 için hazırlanan motor ve donanım özellikleri beklentileri karşılayacak şekilde yapıldı. Geniş pazarda kendine yer buldu ve Genesis G90, farklı detaylarıyla insanları kendine sevdirdi. Şimdi ise karşımızda duran onun makyajlı hali. Yapılan değişimler göze çarpıyor. Bakalım en çok hangi bölgesine değişim uygulamışlar.

Bir firma aracının yenileme sonrası, her zaman o tarihe yakın gösterilen konsept araçlarına bakın.

Burada demek istediğimiz, Genesis’in yüksek teknoloji ile beslenen konsepti Essentia’yı buradan incelersek, G90’na geçen parçalarını görmüş oluruz.

Far kısmından Volvo’ya doğru bir bakış açısı verilse de Ledlerin, far dışına taşırılmasıyla özgün duruşuna kavuşturulmuş. Aydınlatma içeriğinde ise yeni G-Matrix farlara yer verilmiş. Restyled tamponla beraber şekil yönünden bütünlüğü sağlanan ızgarası en dikkat çekici yeri olmuş.

Süpermen armasına benzeyen krom ve petek desenli panjur, psikolojik olarak G90’nı daha güçlü göstermiş.

Tasarımcılar uzun ve geniş aracın arka bölümlerine de estetik dokunuşlar yapmışlar.

Plaka kısmı bagajdan tampon kısmına taşınmış. Eskisinde Mercedes ile Jaguar arası kıvamındaki stoplar, ince Ledler eşliğinde bagaj kapağını tümüyle geçen bir stilde çizilmiş.

Kokpit parça stillerinin de Essentia’dan geldiği gözlerden kaçmıyor.

Yenilikçi bir kokpit ve renk kombinasyonu ağır kanlı bir otomobil olduğunu ortaya seriyor. 12.3 inç bilgi-eğlence ekranının yazılım kısmı da güncellenerek sesli komut, mesaj metinlerini okuyabilme ve temel cevapları karşı tarafa gönderen bir mobil SMS fonksiyonuna sahip.

Genesis G90’ın motor seçeneklerinin hepsi aynı bırakılmış.

Güney Koreli lüks model 3.8L V6, 3.3L ikiz turbo V6 ve 5.0L V8 olmak üzere üç ünite ile hareketi sağlanacak.

22 Kasımda satışa çıkacak Genesis G90’nın son kavuştuğu ileri teknoloji özelliklerini de tam gösterimi sırasında sizlerle paylaşacağız!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum