Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Mustang Shelby GT500’ün Egzoz Modları Kedi & Aslan İlişkisine Dönmüş!700 hp’nin üzerinde diyerek tanıtılan Mustang Shelby GT500 çıkardığı farklı seslerle de kendine aşık etmeyi başardı. Sokakların en hızlı ve kaslı ikonik tek kapı spor Ford‘u, kendini çok iyi ifade etmişti. Kaput yükseltmesinin altıda neler yattığı tahmin edilebiliyordu. Atalarının mirasını iyi yönde taşıyan yeni Shelby GT500, 5.2L V8 ile arka lastiklerini yakacak.

Beygir gücü tam olarak belli olmayan Mustang’in süperşarj ünitesi 2.65L kapasiteli olup Hellcat ve Camaro’dan çok büyük. Demon’dan ise çok bir farkla küçük. 400 metre drag yarışına çıkartılırsa şayet orda da 11 saniye civarlarında bir süre verecek. Oldukça hızlı!

100 mili saniyede vites değiştirilen 7 ileri çift kavramada, yapacaklarında iyi bir rol almakta. Amerikan otomobillerinin yıllar boyu ne kadar gürültülü çalıştıklarını biliyoruz.

Kaputtan fırlayan üniteler, kulaklara zarar verecek kadar yüksek db’li seslerle hayatımızda oldular.

O gelenekler motorlaradan çok artık egzozlara taşındı. Mustang’e verilen birkaç moddaki egzozla istediğiniz güçte, sınırda ve melodide gazlama yapabiliyorsunuz. Gösterge panelinden ulaşabildiğiniz farklı egzoz seslerinin, sürücüsüne daha iyi hissettireceği kesin!

Videoda duyduğumuz en güzel tonları da Track mod çıkardı. Motorun içeriğinde üretilen adrenalin yüklü ps’lerin elbette böyle çıkışları olmalıydı. Ford, yeniden Mustang yatırımlarından kısmamış ve güzel şeyler ortaya çıkarmış.Bunu okuyan bunları da okurSponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
Sponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum