Bumblebee Filminden Önce Fragmanıyla LA Auto Show’da!

Transformers The Last Knight‘ın etkileri hala sürerken, ikonik karakter Bumblebee‘ye özel film çekilmiş. Aralık ayı içerisinde vizyona girecek filmin öncesi fragmanı yayınlandı. Filmi tanıtmak amacıyla Paramount Pictures, sağlam karakterin tam boyutlu bir kopyasını görüntülemek için Los Angeles Auto Show‘u kullandı.

Sizde kısa filmde farketmişsinizdir ki Bumblebee artık sarı bir Chevrolet Camaro değil! Her daim insanlara yardım eden ve en iyi arkadaş olan robot, sarı ancak bu sefer Beetle olarak geliyor. Aslında VW kaplumbağa olarak gelmesinin sebebi filmin 1987 yılını anlatması. Yani Bumblebee’nin nasıl ortaya çıktığı.

Charlie adında bir genç kız tarafından hurdalıktan satın alınan Bumblebee, evinin garajına getiriyor. Ta ki eve geldikten sonra onun bir robot olmadığını anlıyor. Film hakkında çok az detay olsa da yeryüzüne inen iki Decepticon, ABD hükümetiyle iletişime geçiyor.

Amaçları dünyaya inerek saklanan Bumblebee’yi bulmak. Yoksa savaş çıkacağını söylüyorlar. Optimus Prime ise hologram olarak belirerek askerinden dünya insanlarını korumasını emrediyor.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur