Yatırım yapmaya başla!

Yeni Audi E-Tron GT, Spider Man: Far From Home Filminde!

Audi'nin ikinci tamamı elektrikli modeli e-Tron GT şimdi Spider Man'de.
Yeni Audi E-Tron GT, Spider Man: Far From Home Filminde!

Audi ve Marvel yine ortaklık kurarak Alman markanın ikinci tamamı elektrikli coupe aracı e-Tron’u Spider Man serisinin sonuncusunda oynatıyor. Bu ilk değil. Amiral A8 de Örümcek Adam’ın bir serisinde konuk oyuncu olmuştur. Otomobil şirketlerinin yeni araç reklamlarını filmlerin içerisinde yapmasını çoğu kez izledik. Etkili ve akılda kalıcı olduğunu da düşünüyoruz.

Vurgu, e-Tron üzerine yapılmış olsa da Far From Home‘de Q7 ve Q8 SUV kardeşlerde sahne alacak. Rollerinin tam olarak ne olacağı bilinmiyor. Peter Parker (Tom Holland) ve en iyi dostu Ned (Jacob Batalon)’un başrolü paylaştıkları filmde basit bir elektrik motoruyla fuara gidip, sonunda kadraja Audi e-Tron GT‘nin girmesiyle devam ediyor.

e-Tron GT, Porsche ile birlikte geliştirildi.

Porsche’nin de aynı statüde üreteceği Taycan ile teknolojik benzerlikler taşıyan e-Tron GT, markasının ikinci tamamı elektrikli aracı olacak. Belirgin şekilde Audi hatlarını taşıyan sportif modelin dış tasarımı vahşi! Spider Man serisine konu olan model için Audi’nin Sven Schuwirth’i “Sony Studios ile ekip kurmak bize Audi’nin elektrik taarruzunu muhteşem bir ortamda sahneye çıkarmak ve bu önemli teknolojiyi oldukça ilgi çekici bir kitle için uyarlamak için ideal bir fırsat sunuyor. Ürün yerleştirmenin “yeni marka stratejimizde önemli bir rol oynadığını” söylediği için, Audi’nin yazın en büyük filmlerinden birinde yer alması şaşırtıcı değil.” dedi.

Yayınlanan fragmanda hiç bilmeyen bile Alman Audi’nin hangi tür araç tanıttığını bilebilir.

Aktarımı tamamen elektrikli motorlarıyla sağlanacak e-Tron GT’yi besleyen piller, 400 km menzil sunacağı gibi 590 beygirlik gücüyle kalkışını 3.5 saniyede gerçekleştirecek. 0-200 km/h’de de kapatacağı süre 12 saniye. Anlattığımız teknik kısmın aynısını Taycan’da da görmek mümkün.

Modelin çıkış tarihi olarak 2021 yılı verilmişti. Garajın içerisinde fişe takılı halde rastlayan Spider Man filmde başlangıç, Parker’ın kısa bir Avrupa turu ile başlıyor!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum