Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Yeni Audi A6 Avant’ın Zorlu Slalom Testi!Yeni Audi A6 Avant’ın Zorlu Slalom Testi!

km77 adlı YouTube kanalından yine güzel bir araç testi geliyor. 2018 model A6 Avant ile yapılan geyik testinde Audi markasının yine dengeli duruşlarını izledik. Belirli hızlarda yapılan ani dönüş manevralarında A6, P Zero 255/40 R20 lastiklerle sahaya çıkartılıyor. 50 TDI Quattro olan model serisi, duba aralarından geçerken güzel resim kareleri bırakıyor.

Audi’nin Quattro 4×4 sisteminin ne denli bir teknoloji barındığını bir kez daha gördük. Test, ilk olarak 77 km/h ile yapılıyor. Verdiği tepkiler ve yatma açısı başarılı. Hafif önden kayma eğilimi gösterse de yardımcı sistemler modeli anında yörüngesine sokuyor.

İkinci aşamada hız 79 km/h‘ye çıkartılıyor. Konfor moduna alınan A6 Avant, birinci manevrada beklenen tepkiyi verse de ikinci içeri girişte kayma reaksiyonu yaşadı. Çizgi içerisinde gitmede zorlanıyor.

Egzersiz programı biraz daha artırıldığında önden kayma eğimili biraz daha belirginleşiyor. Wagon Audi, sınıfına göre fena sayılmayacak derecede slalom testini tamamlıyor. Audi mühendisliğinin aile otomobili üyesi A6 Avant için iyi bir puan verebiliriz.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur