Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Aile Aracına Karşı Süper Spor Otomobil: “Mercedes E63 S Wagon vs AMG GT-R”Aile Aracına Karşı Süper Spor Otomobil: “Mercedes E63 S Wagon vs AMG GT-R”

Şaşırdınız değil mi? Wagon bir araç süper spor araba ile kapışacak cesareti nerden bulunuyor derseniz bir daha düşünün derim. Mercedes’in en büyük özelliklerinden biri normal duran araçlarını inanılmaz güçlerle her türlü araç sınıfıyla kapıştırabiliyor.

AMG’nin hazılıkları üst düzey devam ederken, E63 S Wagon, 620 beygirle yola çıkıyor. Diğer tarafta AMG’nin güzel eserlerinden GT-R 680 ps ile asfalta çıkıyor. GT-R’ın Renntech tarafından modifiyeli olduğunu söylemekte fayda var.

Carwow‘un bu iki aracı pistlerde görmek istemesi bizim zevkli dakikalar geçirmemizi sağladı. Start verildiği andan itibaren AMG GT-R’ın yapabilecek hiç bir şeyin olmadığı anlaşılıyor.

620 ps’i sonuna kadar kullanan E63 S, V8 BiTurbo kardeşini ilk denemede geçiyor. Rolling durumunda ise wagonun süper sporcuya geçildiğini görüyoruz.

Frenlemede ise AMG GT-R yaklaşık 1 metre daha erken duruyor. Kapıştırılan iki AMG’nin standartların üzerinde olduğu bir kesin! Zaten E63 S dünyanın en güçlü motorlarına sahip wagon araçlarının ilk sıralarında geliyor.

Keza çelik kadar sağlam yapısıyla da GT-R spor araba ailesinde itibar sahibidir. Farklı sınıf araçların yüksek güçlerden sonra nasıl tepkiler verdiği iyi anlatılmış. Kısaca ön yargılı olamamız gerektiği söylenmiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur