Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Yapı Kredi Bankası İki Ayrı Kupon Ödemesi Gerçekleştirdi

436 milyon 860 bin TL değerli finansman bonosu ihracının son kupon ödemesini tamamlayan Yapı Kredi Bankası, 364 milyon TL’lik olanın da sondan bir öncekini gerçekleştirdi.
Yapı Kredi Bankası İki Ayrı Kupon Ödemesi Gerçekleştirdi

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. iki ayrı finansman bonosunun dönemsel ödemeleri hakkında açıklamada bulundu. Kamuoyu ile paylaşılan duyuruda, 364.000.000 TL nominal değerli BİST Türk Lirası Gecelik Referans Faiz Oranı (TLREF) endeksinin getirisine dayalı değişken faizli TRFYKBK72134 ISIN kodlu borçlanma aracının 4. kupon ödemesinin tamamlandığı bildirildi.

175 gün vadeli bono ihracının ödemesi bugün (25.06.2021) tarihinde gerçekleştirildi. Yurt içi nitelikli yatırımcıya satış türünde gerçekleşen borçlanma aracının toplam kupon sayısının 5 olduğu bildirildi.

Bir diğer duyuruda ise aynı formattaki 91 gün vadeli 436.860.000 TL nominal değerli  TRFYKBK62127 ISIN kodlu borçlanma aracının, 2. ve son kupon ödemesiyle birlikte itfa işlemlerinin bugün gerçekleştirildiği aktarıldı.

Bankanın hisseleri haftanın son işlem gününde yatırımcıların satış baskısında.
Yapı ve Kredi Bankası Hisseleri %1 Düşüşte
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

24 Haziran işlemlerinin kapanışında 2,25 lirayı gören Yapı Kredi Bankası hisseleri (YKBNK), bu sabah yataya yakın açıldı. 2.26 liradan açılan hisseler saat 11.30 sularında %0,89 düşüşle işlem görüyor.

Satış fiyatı 2,24 lira olan banka hisseleri bu haftayı kazançlı geçirdi. Haftalık bazda %4,18, aylık %3,22 artıda seyrediyor. Öte yandan yıllık değişimi %3 düşüşe işaret ediyor. Teknik göstergeler saatlik ve günlük olarak “güçlü al”ı gösterirken, aylık “güçlü sat” şeklinde.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum