Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

XDEFI Cüzdan Uygulaması, Çok Zincirli Chrome Uzantısını Geliştirdi

Cüzdan uygulaması MetaMask’a rakip olmayı hedefliyor.
XDEFI Cüzdan Uygulaması, Çok Zincirli Chrome Uzantısını Geliştirdi
Son Güncelleme: 
Yorum

Merkezi olmayan finans (DeFi) ve değiştirilemez token (NFT) kullanıcıları için tarayıcı tabanlı bir cüzdan hizmeti olan XDEFI, Chrome Store’da herkese açık sürümünü başlattı. En popüler dijital cüzdanların başında gelen MetaMask’a benzer şekilde, XDEFI Cüzdan, birden fazla blok zincirinde DeFi uygulamalarını destekleyecek.

Duyuruya göre tarayıcı cüzdanı, Ethereum ağı ve diğer Ethereum Virtual Machine uyumlu zincirlerle çalışabilecek. THORchain ve Terra’yı destekleyen XDEFI Wallet, Avalanche, Solana ve Arbitrum’u ilerleyen günlerde desteklemeyi hedefliyor.

XDEFI Wallet, kullanıcılara daha hızlı işlem hacmi sunmak için özel bir gaz algoritması kullandığı bildirilen bir moda sahip olacak. XDEFI Cüzdan’ın kurucu ortağı ve CEO’su Émile Dubié Dubié’ye göre Ape Modu, DeFi ve NFT kullanıcıları için vazgeçilmez bir avantaj sağlayacak.

MetaMask’a meydan okuma stratejisinin bir parçası olarak DeFi ve NFT’lere odaklanıldığında, XDEFI Wallet ayrıca bazı “NFT için oluşturulmuş” özelliklere sahip olacak. Bir cüzdan platformu olarak XDEFI, ödeme ağ geçidi hizmeti Ramp aracılığıyla kripto para birimleri için fiat satın alma yapabilen kullanıcılarla kripto ticaretine de olanak sağlayacak.

Platform daha önce Mechanism Capital, Sino Global Capital, Alameda Research ve CoinGecko gibi yatırımcılardan 6 milyon dolarlık destek almıştı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%