Yatırım yapmaya başla!

X – Tomi Yeni Auris’in GRMN Versiyonunu Vakit Kaybetmeden Yorumladı!

Araç tasarım dillerini kendine göre uygulayan ve son derece profesyonel çalışan X-Tomi bu sefer daha çok taze olan Auris'i ele almış.
X – Tomi Yeni Auris’in GRMN Versiyonunu Vakit Kaybetmeden Yorumladı!

Toyota’nın c segmentin en havalı hatchbacki Auris, yeni kasa yapısıyla karşımıza çıkmıştı. Eskisine dair herşeyin atılarak baştan olmak üzere en güzel tasarım örneklerinin Auris’e aşılandığını görmüştük. Toyota’nın Lexus’la beraber kullandığı baştan çıkarıcı araç tasarımlarına, yeni c sınıf aracını da sokmak mümkün.

Daha farklı beklediğimiz “Altın” araba için ilk gördüğümüzde şaşırmadık desek yalan olur. Ön görünümde far ve tampona verilen çağ üstü şekiller harika. Kendi açısından olaylara daha farklı bakan X-Tomi Desing, dijital ortamında Auris’i Toyota’nın sportif GRMN görünümüyle ele aldı.

Marka genelde bu versiyonda kırmızı ve beyaz renk kombinlerini tercih ediyor.

Tıpkı Avalon ve Avensis sedanlarda olduğu geniş tutulan havalandırmalar, kırmızı bir parça ile süslenmiş. Sivri gelen burun kısmında farların kaş kısımları yine kırmızı takım tonlarına yer verilmiş.

Auris GRMN daha alçak karoser yapıda ele alınmış.

Yani X-Tomi böyle bir otomobil gerçekten çıkarsa nasıl olacağını güzel tahmin etmiş. Sert duran altyapı mekanizmasına şık, tahmini 18″ büyüklüğünde jantlar sunulmuş. Ayrıca Japon markanın standart versiyonlarda da tavan farklı olmak üzere değişik renk kombinlerine yer verecekler.

Böylelikle Auris’mizi görmek istediğimiz en güzel renklerde kendimiz seçebiliyoruz. Zaten beyaz gövde üzerine siyah tavan alarak, birazda resimde gödüğümüz uygulamaları yapmanız otomatikman GRMN olmasını sağlayabilirsiniz. Bakalım Toyota altın gezegeninin en güçlü yapısını sunacak mı?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum