Yatırım yapmaya başla!

Wald International’ın Hayran Bırakan Yeni Lexus LS Modifiyesi!

Japon modifiye şirketi Wald'ın iki LS üzerinde yaptığı göz alıcı çalışmaları...
Wald International’ın Hayran Bırakan Yeni Lexus LS Modifiyesi!

İstediğinizi ortaya çıkartmak için bir arabanın güzelliği etkili olabilir. Belkide kafanızda tasarladığınız parçalar, en iyi o arabaya uyuyordur. Wald’ın iki ayrı programda geliştirdiği Lexus LS, anlaşılan kafasına yatan en iyi arabardan olmuş. Lakin, asfalt üzerinde bir makine bu kadar güzel aksettirilemezdi!

Projelerden bir tanesi basit yani “standart” olarak adlandırılıyor. İkincisi ise markanın F Sport hareketlerine dayanan, daha heyecanlı çalışmaları taşıyor.

Fotoğraf çekimlerinin de iyi açılardan ve profesyonelce olduğunu parentez içerisinde söyleyelim.

Wald’ın basit olarak adlandırdığı siyah çalışmasından söz edelim. LS’nin tehlikeli bakışlı farları ve yana kadar uzayan Led aydınlatmaları Lexus’tan geliyor.

Amiral sınıfa üye olan bir arabanın bu kadar spor araba edasında durması normal değil!

Kara roketimizde tampon hava kanalları dahil, alt kısımlarına ek parçalar yapılmış. Bu sefer LS, sanırız uzunluk olarak artmış oluyor.

Sizleri dış dünyada tamamen farklı gözüktürecek ortama geldik.

“Y” desenlere sahip jantları 20 inç boyutunda. Lexus’un da zaten standart lastik ölçüsü 245/45 R20 olarak geçiyor. Yapılan sadece desen değişikliği.

Beyaz LS’ye siyahtan biraz daha fazla parça kullanmışlar.

Ön kısımda yine değişin bir şey yok. Bu sefer kromun kullanım alanı genişletilmiş, tampon alt kısmına parlak Led aydınlatmalar verilmiş.

Wald’ın kendi tasarımları yan kısımda başlıyor!

Çamurluk düzenlemesiyle birlikte agresif duran, aksesuar niteliğinde açıklık verilmiş. Harika duran ayrıntıdan sonra siyah LS‘dekine benzeyen jantlar bu sefer 22 inç ölçüsüne çıkartılmış.

F Sport’u çamurluklarda hissettikten sonra bakalım arka kısımda neler yapılmış!

Hafif karartılı stop farlarında bir değişiliklik yok. Anladığımız kadarıyla çift çıkışlı tamponun alt kısmı kesilerek, Wald kendi kalıplarında yenisini hazırlamış.

Lexus LS’nin egzoz çıkışları bir yerden tanıdık geliyor mu!

Markanın özel F birimi IS-F ve RC-F‘e yaptığı dörtlü üst üste duran egzoz çıkışlar LS’ye bu sefer Wald’tan gelmiş. Cezbedici yapısı üzerine serpilen sade ama etkileyici yenimeler LS’lere çok yakışmış.

Wald İnternational’in çalışmalarına buradan bakarak diğer harika otomobil modifiyelerini görebilirsiniz. Farkettiğimiz ise; usta Japoncu, jant stilleriyle ön plana çıkmak istiyor. Diğer kısımlarla birleştirilince ortaya bu gibi siyah ve beyaz şaheserler çıkıyor. Peki siz en çok hangisini beğendiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum