Yatırım yapmaya başla!

VW’nin Elektrikli Otomobili ID.3’ün Üretim Görüntüleri!VW’nin 3. devrim aracı olarak çıkartılan elektriklisi ID.3‘ün üretim aşamaları görüntülendi. Beetle ve Golf’ün hayat çizgisi üzerinden devam eden, marka için aşırı önem arz eden 5 kapılısı geleneksel içten yanmalı araç üretimlerinden farklı olarak iaml ediliyor. Volkskwagen tamamen ayrı bir platform oluşturarak elektrikli araçları için iyi bir üretim alt yapısı oluşturmuştu.

Almanya/Zwickau fabrikasında imal edilen ID.3 son teknoloji, robotların kullanıldığı bir ortamda birleştiriliyor. Çıkışı yapılmadan satışlarına başlanan modelin rekor düzeyde insanların ilgisiyle karşılaşılmıştı. Aracın sıvı yakıt tankı yerine enerjisini alacağı pillerin zemine koyulması da gösterildi.

Metallerin kaynaklanması cobotlar tarafından yapılıyor. Hızlı oldukları kadar kusursuz da iş yaptıkları belli oluyor. İlerleyen dakikalarda zemine batarya koyulması tamamlanan ID.3’ün kupa birleşimi yapılıyor. Bantların devamında insanlar devreye girerek aracın vidalı aksamlarının sıkım işlemlerini yapıyorlar.

VW yeni hatchaback modelinden milyonlarca satmak istiyor. ID.3 için üç farklı batarya paketi hazırlanmıştı. Bunlar 45-58-77 kWh şeklindeydi. Pillerin modele verdiği zemin aralığı 330 km ile 550 km arasında değişiyor. Gerçek yaşam sürüşlerinde bu ne kadar tutturulur bilemiyoruz.

204 beygir ve 310 nm torkla hareket eden ID.3’ün iyi diyebileceğimiz sürat değerleri var. Donanımsal açıdan bolca özellik barındıran elektrikli modelin, yaşam alanı da ihtiyaçların hepsini karşılayabilecek düzeyde.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum