Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Vortex Brands Madencilik Kapasitesini Artırdı

Şirket operasyonel faaliyetlerinde güncelleme yaptı.
Vortex Brands Madencilik Kapasitesini Artırdı
Son Güncelleme: 
Yorum

Vortex Brands geçen hafta yaklaşık 500 terahash (TH/s) gücünde madencilik cihazının daha aktif hale geldiğini duyurdu. Bu, şirketin toplam madencilik kapasitesinin 1.000 TH/s’ye yükseldiğini gösteriyor.

Kısa süre içerisinde 1.000 – 2.000 TH/s kapasiteli madencilik ekipmanının daha devreye girmesi planlanıyor. Şirket önümüzdeki 18 ayda 150.000 – 200.000 TH/s madencilik kapasitesi elde etme hedefi olduğunu belirtiyor.

Açıklamada Bitcoin madencilik operasyonuyla ilgili olarak hissedarlara mümkün olduğunca fazla şeffaflık sağlanacağı belirtildi. Vortex Brands ayrıca kurumsal bir Bitcoin cüzdan adresi oluşturduğunu açıkladı.

Bu şekilde hissedarların işlemleri ve bakiyeyi gerçek zamanlı olarak görmeleri sağlanacak. Böylece, hissedarların blok zincirindeki güncellemeleri istedikleri zaman bağımsız olarak doğrulamaları mümkün olacak.

Vortex Brands, başta Bitcoin madenciliği olmak üzere kripto para sektörüne odaklanan teknoloji şirketi olarak faaliyet gösteriyor. Son dönemde madencilik sektörü, Çin hükümetinin baskıcı politikaları ile gündeme geliyor.

Ülkede faaliyet gösteren madencilerin yasaklanması, şirketlerin başka yerlere göç etmesine neden oldu. Madencilerin başlıca taşındığı ülkeler arasında Kuzey Amerika, Kazakistan ve İran gibi bölgeler yer alıyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%