Yatırım yapmaya başla!

Yine Hesaplanamayan Bir Üst Geçit Kazası!Bazen hesaplanamayan durumlardan bir tanesi de taşıyıcıların üzerine koyulan yüklerin yükseklikleri! Mutlaka her bölgede videodaki olayla rastlarız. Norwalk Connecticut’da gerçekleşen kazada tır şoförü yine beton geçiti hesap edemedi.

Farklı araç kameralarıyla çekilen görüntülerde taşıyıcının en arka uç kısmına koyulan bir otomobilin normalden daha yüksek olduğunu görüyoruz. Hızını bir an olsun azaltmayan kullanıcı, tüm gücüyle üst geçite çarpıyor. Kasa üzerin, yol şartlarında düşmemesi için sıkıca bağlanan arabanın tavanı komple koparak yola düşüyor.

Arkadan gelen bir Mercedes ise anında manevra yaparak, olayı atlatıyor. Durduğu yerde kaza yapan otomobile yaklaşıldığında, şasisinin kötü şekilde eğilmiş, sütunları kesen betondan yalnızca ufak bir kısım kalmış. Kamyon sürücüsü yaklaşık 300 metre sonra durabiliyor.

Arkadan gelen sürücülerin gerçekten şanslı. Üste çarpan aracın komplesinin yerinden ayrılarak başka sürücülere çarpabilirdi. Veya diğer bir senaryoda, açılı olmayan bir römork olmasaydı ikinci kattaki otomobiller aynı düzlemde olacak ve hepsinin tavanı kesilecekti. Bu daha farklı bir felakete yol açabilirdi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum