Yatırım yapmaya başla!

Toyota’nın New York Fuarı için Getirdiği Yumurta Merak Konusu Oldu!

Toyota New Otomobil Fuarı kapsamında alana büyük beyaz bir yumurta ile geldi. Ve içerisinde ne var tüm dünya şu anda onu merak ediyor!
Toyota’nın New York Fuarı için Getirdiği Yumurta Merak Konusu Oldu!

Gelecek hafta kapılarını açacak olan New York Otomobil Fuarı‘na Toyota römork üzerinde büyük bir yumurta getirdi. 2018 yılına giriş yaptığımız günden beri Japon markanın inanılmaz model çıkartmalarını izledik. Segment farketmeksizin alanlarını temsil eden araçlarını bizlere gösterdi. Son olarak yeni yapısıyla gelen Auris‘i göstermişti ve akabinde karoserinde sınıf atlayan yeni kasa tipiyle RAV4‘ün geleceğinden bahsetmişti.

O zaman bu yumurtanın içerisinde hangi model var? RAV4’ü burada tanıtmasını bekliyorduk ancak yuvarlak beyaz topa sığmayacak kadar büyük. Tahminlerde doğal olarak hatchback bir yapı üzerine kuruluyor. Yaris veya Auris‘in farklı bir versiyonu olacağı üzerinden yorumlar geliyor.

Toyota aslında #ToyotaHatch hashtagi ile ne olduğunu dair ön bilgilendirme yapmış.

Düşündüğümüzde Yaris’in hızlı GRMN’den farklı bir tiplemesi yapılacak mı sorusu akla geliyor.

Sonra eski haberleri karıştırdığımızda karşımıza X – Tomi’nin Auris için hazırladığı GRMN çizimleri geliyor. Sonra da Toyota’nın hatchback modelini 200 beygir üstü bir güçle hayal ettik.

Dediklerimizin her biri varsayım! Çünkü yumurtanın açılmasına 3 gün süre var. 24 Martta ufak çatlaklar sonrasında yuvarlak objeyi kırarak tüm merakımızı giderecekler. Tabi yukarıda üzerinde fazla durmadık ancak içinden farklı bir Yaris’de çıkabilir. Ya da bilmediğimiz bir model. Şu anda baya bir soru işaretleriyle dolduk ve en iyisi açılacak günü bekleyip, sürpriz yumurtada ne varmış o zaman sizlere söyleyelim.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum