Yatırım yapmaya başla!

Tesla Model X Buzlu Zeminde Tonlarca Ağırlığındaki Tırı Çekiyor!Bu sefer Tesla Model X’in çarpışma testlerinde gösterdiği başarıdan sonrasında sizlere, sivil vatandaşlık halinde kar üstünde mahsur kalan tırı nasıl kurtarıyor onu gösterdik. Elektrikli araç duayeni Tesla’nın hafif araziye yönelik, diğer model altyapısında karşımıza çıkardığı X, güzel performans sergiliyor. Tabi halen daha buldozeri çekmeye çalışan 20 4×4 kadar ilginç değil.

Videoda en zor olanı, Tesla’nın çekim sahasının alt kısmı buz dolu. Açıkçası arazi yeteneği ne düzeyde daha anlamış değiliz. Çekme kapasitesi olarak, söylenenin çok üzerinde ağır bir cisim çekiyor.

2.5 ton ağırlığa ulaşan Model X, 530 beygir ve 650 nm tork motoruyla ve artı olarak elektriğin o müthiş kuvvetiyle, bence cesaret isteyen bir şey yapıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum