Yatırım yapmaya başla!

Tesla Model X vs BMW M5 Kapışmasında Son Noktayı Koyan TIR!En başta böyle bir şeyin olacağına ihtimal ve anlam veremiyorsunuz değil mi? Bizde veremedik de ondan soruyorum. Videoda, piyasanın en “canti” arabaları olarak gördüğümüz BMW M5 ve Tesla’nın, kanlarının çekilme görüntülerini izledik. Aslında tamamen istenen elektrikli bir arabayla, dünyanın en güçlü sedanları arasında olan M5‘in masum bir kapışması olacaktı.

Olacaktı! İlk başlarda ufak öne geçmeler ve göz dağları vermeler yapılıyor. Turuncu 4.4 litrelik V8 bir araba, 575 beygir gücüne oldukça fazla güvenerek elektriğin babası Tesla’ya meydan okudu. 25. saniyeden itibaren dalaşma ve her şeyi ortalığa dökme vakti gelmişti.

Oldukça kıran kırana yarış oluyor ve benzin gücü elektrik gücünün yanında gördüğümüz gibi fazla bir şey yapamıyor. İşte burada benzinin elektriğin ne yaptığı değil, konu o hızda yanlarından geçen TIR ne yapıyor! Sanırım tam olarak inanmak için videoyu 3 kere izledim. İlk başta inanmadım çünkü belki de yavaş gidiyorlar ve ben hızlı algılıyor olabilirdim. İkinci izleyişimde kameranın hız göstergesine dönüp hız rakamını görünce, her şeyin gerçek olduğunu anladım. Bu videoda “Kasalı TIR”ların Zeus’unu görmüş olabiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum