Yatırım yapmaya başla!

Tesla Model 3’ün Volvo S60’dan Daha Sağlam Olduğunu 9 Saniyede İspatlıyor!Tesla patronu Elon Musk‘un bünyesinde oluşturduğu teknoloji ile en büyük savunduğu konu araçlarının sağlamlığıdır!  Sizler için önceden hazırladığımız Tesla Model X’in çığır açan çarpışma testine buradan bakabilirsiniz. Yakın zamanda tanıtımı yapılıp teslimatları gerçekleşen Model 3‘ün gizli kalmış bir tarafı daha ortaya çıkıyor. Bu gizlilik ise yapılan çarpışma testlerindeki üstün başarısı. Volvo’nun dünyaya nam salmış “sağlam” duruşunu Tesla yandan çarpa testiyle bozuyor.

Videomuza baktığımızda side-crash testinde Tesla’nın daha az hasarla bitirdiği açıkça gözüküyor. Yani Elon Musk’un kafasında kurduğu sağlamlık olayını da bitirdiğini görüyoruz. 9 saniyelik bir video ile verilen bu mesaj bazı olguların değişmesine neden olabilir.

Çünkü Tesla araçlarının geneli, yapılan testlerden yüksek puan almayı başarmıştır. Ulusal Karayolu Trafik Güvenliği İdaresi tarafından yapılan Tesla’ya yönelik sağlamlık testlerinde, Model 3’ün her noktada en yüksek puan alması da yeni bir rekoru doğurmuştu. Tesla’nın özellikle Volvo’yu hedef alması, İsveçli firmadan gelecek cevabın ne olacağı merakını doğuruyor. Açıkcası bizde bu merakı yoğun olarak yaşıyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum