Yatırım yapmaya başla!

Yine Bir Zengin Çılgınlığı: “Swarovski ile Kaplanan Aventador SV”

Londra sokaklarına inen bir Lamborghini Aventador SV, normalinden daha göz kamaştırıcı! Değeri de bu haliyle 2.5 milyon dolar!
Yine Bir Zengin Çılgınlığı: “Swarovski ile Kaplanan Aventador SV”

Heyecandan fazlasını arayanların otomobili olan Lamborghini Aventador, başlı başına bir güzellik ikonudur. Sesiyle görüntüsüyle beğenilmeme durumlarını ortadan kaldırmıştır. Ne var ki bu sınıf araç sahipleri bile daha da farklı olmanın peşine düşmüşlerdir. Genç Rus bir kadın arkadaşlarının arabaları yanında parmakla gösterilmek adına Swarovski taşını Aventador’u üzerinde kullanılmasını istemiş. Parada sıkıntısı olmayanların genellikle altın kaplamalı otomobillerde görürdük.

En değerli taşlardan Swarovski’nin yapıştırıldığı yerdeki ışıl ışıl duruşu, istemsiz fotoğraf çekmeye zorluyor. Kick boks şampiyonu Riyad El Azzavi’de Ferrari 458 Spider’ını altınla kaplatarak, sokaklarda fazladan birkaç milyon dolarla geziyordu. Rus kadın da cesaret isteyen bir işe kalkışarak “2 milyon dolarlık” değerli taşla ile İtalyan boğasını kaplatmış.

Swarovski’li Lambo, Londra’nın göbeğinde kamyondan indirilmiş ve sahibine teslim edilmiş.

Aşırıya kaçmanın resmine sahip olan Daria Radionova‘nın aslında bu kaplanan değerli taşa karşı bir takıntısı olduğunu öğreniyoruz. Neden mi? Radionova’nın daha önceki pahalı arabaları da Swarovski ile döşenmiş. Kırmızı Huracan da milyon dolarları bulan taşla kaplanmış. İlki buna göre biraz ucuza gelmiş. Sadece 1.3 milyon dolar! Merak ettiğimiz ise bu kadar ayrıcalıklı olmak isteyen bir kişi araba değişimi ihtiyacında ne yapıyor?

Tahminen arabadan daha değerli olan kaplamasını söktürüyor da olabilir, gerçekten garajında koleksiyon olarak saklıyor da olabilir. Takıntılı olduğu her halinde belli olan Rus kadın Huracan’dan sonra 1 milyon dolara Mercedes CLS‘yi de bu şekilde süsletmiş.

Aventador SV’nin üzerindeki taşlar düşer diye dokunmak bile korkutucu geliyor!

Swarovski Kaplı Lamborghini Aventador SV“Acaba rahatça nasıl binebiliyorlar” benzeri onlarca düşünce sizinde aklınızdan geçiyordur. Swarovski’nin olabilecek en sağlam şekilde yapıştırıldığından emin olsak da yine de tedirgin olmamak elde değil.

Biz olsak hiç inmeden Lambo’nun zevkini alıp hızlıca garajına çekeriz. Daria Radionova gibi zengin bir kişiliğin zaten böyle dertleri var mıdır onu sorgulamamız gerekiyor…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum