Yatırım yapmaya başla!

Suzuki’den Sürücülerin Hobilerine Göre Şaşırtıcı Konseptler!

Suzuki, modellerine farklı duruşlar ekleyerek yeniden tasarladı. Özellikle Xbee ve Carry modellerine yapılan hobi desenleri müthiş...
Suzuki’den Sürücülerin Hobilerine Göre Şaşırtıcı Konseptler!

Tek noktaya göre şekillendirilen Suzuki modellerinin ilgi çekmeyle ilgili bir sorunu olamaz herhalde. Tokyo Auto Salon 2018 için hazırlanan bu araçlar, evden çıkıp macera dolu bir hayat için dizayn edilmiş. Hepimizin en azından bir tane de olsa hobisi vardır.

Balık tutmak, dağda kamp yapmak vb. yerlere şehir sıkıntılarının hepsini atabilmek için belki günlerce gelmemek üzere gideriz. Suzuki, ince bir noktadan olaya bakarak hobilere uygun araç konseptlerini gösterdi.

Suzuki yeni modellerini klasikliğin içinden modern hava çıkarmaya dayalı yaptığını görüyoruz.
Suzuki Konsept Swift Sport

Swift Sport dışında diğer modeller şehir dışı yollara göre düşünülmüş. İç kısımda neler var bilmiyoruz ancak Japon temsilcinin tarzı bu sefer oldukça sempatik.

Olağan modeller üzerine yapılan orman versiyonlarında her çeşit aktivite ekipmanları mevcut.

Suzuki Konsept Carry Fishing

Suzuki kamyonet serisi Carry‘yi ekstralarla balıkçı Fishing Gear aracına çevirmiş. Yeşilin farklı tonlarında, büyük isim logolu ve bagaj kısmının olta takımlarınız için hazırlanan düzeneği harika.

Tek yapacağınız balıklı suyun en yakın bölgesine kadar gelip inmeden saatlerce balık tutmak!

Suzuki kayak ve su sporları için de farklı yapıda konsept sunuyor.

Suzuki Konsept Xbee Camping

Daha önceden retro yapıdaki Xbee‘yi tanıtmıştı ve yeni modellin verildiği şekillerin buna tabanlı yapıldığını görüyoruz. Sarı temalı Xbee’de tavanda kaya ve sörf takımlarınızı taşıyabileceğiz hale getirilmiş. Farklı jant uygulaması ve orta dereceli off road donanımları göze çapıyor.

Suzuki’nin Tokyo Fuarı’na geldiği anda en renkli kısma sahip olacak. Modelleri gerçekten hayata geçirirse satılabileceğini düşünüyorum. Normalde bu tip donanımları sizde yaptırabilirsiniz ama orjinal haliyle almak her zaman daha iyidir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum