Yatırım yapmaya başla!

Sinir Krizi Geçiren Adam Honda CR-V’yi Resmen Parçalara Ayırdı!Videoda geçen olayın tam olarak sırrı daha çözülememiş! Sinir krizi geçirdiği söylenen bir kişi, beyaz Chevrolet SUV ile Honda CR-V’yi direkt parçalama niyetiyle defalarca çarpıyor. 40 yaşındaki Garcia Alvarez‘in tamamen farklı bir kişiyle trafikte yaşadığı sürtüşmesini, gördüğümüz gibi olayla alakası olmayan bir araçtan çıkartıyor.

Olayla en ufak alakası olmayan CR-V’ye saldırışı gerçekten korkutucu. İzlerken istemsiz şekilde “siniri hiç geçmeyecek mi” diyorsunuz.

Alvarez’in aracı daha büyük olduğu için Honda’ya sürekli yan kısımdan çarparak ağır hasar almasına yol açmış. Öfkesini halen daha alamayan şahıs, son darbesinden sonra dışarı çıkarak çarptığı SUV’un üzerine çıkıp eylemine devam ettirdiğini gördük.

Polis ve itfaiyenin gelmesine aldırmadan  aracı sürekli tekmeledi. Yol kenarında rastgele şekilde görüp çarptığı  CR-V‘nin sürücüsü şans eseri SUV’un içerisinde değilmiş.

Dakikalarca şahsın öfke eylemini bitirmesini bekleyen ekipler, bunun uyuşturucu madde altında yapıldığını söylemişler. Aslında bu her şeyi açıklıyor. Gerçekten de birine sinirlenip, yolda boş bulduğu bir aracı bu hale getirip, sonra da tepesinde dakikalarca zıplaması normal değil.

Polislerinde dediği gibi Garcia Alvarez yüksek dozlu uyuşturucu etkisindeydi ve kontrol dışı hareketler yapıyordu.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum