Paylaşım

Sinir Krizi Geçiren Adam Honda CR-V’yi Resmen Parçalara Ayırdı!

 

Videoda geçen olayın tam olarak sırrı daha çözülememiş! Sinir krizi geçirdiği söylenen bir kişi, beyaz Chevrolet SUV ile Honda CR-V’yi direkt parçalama niyetiyle defalarca çarpıyor. 40 yaşındaki Garcia Alvarez‘in tamamen farklı bir kişiyle trafikte yaşadığı sürtüşmesini, gördüğümüz gibi olayla alakası olmayan bir araçtan çıkartıyor.

Olayla en ufak alakası olmayan CR-V’ye saldırışı gerçekten korkutucu. İzlerken istemsiz şekilde “siniri hiç geçmeyecek mi” diyorsunuz.

Alvarez’in aracı daha büyük olduğu için Honda’ya sürekli yan kısımdan çarparak ağır hasar almasına yol açmış. Öfkesini halen daha alamayan şahıs, son darbesinden sonra dışarı çıkarak çarptığı SUV’un üzerine çıkıp eylemine devam ettirdiğini gördük.

Polis ve itfaiyenin gelmesine aldırmadan  aracı sürekli tekmeledi. Yol kenarında rastgele şekilde görüp çarptığı  CR-V‘nin sürücüsü şans eseri SUV’un içerisinde değilmiş.

Dakikalarca şahsın öfke eylemini bitirmesini bekleyen ekipler, bunun uyuşturucu madde altında yapıldığını söylemişler. Aslında bu her şeyi açıklıyor. Gerçekten de birine sinirlenip, yolda boş bulduğu bir aracı bu hale getirip, sonra da tepesinde dakikalarca zıplaması normal değil.

Polislerinde dediği gibi Garcia Alvarez yüksek dozlu uyuşturucu etkisindeydi ve kontrol dışı hareketler yapıyordu.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur