Yatırım yapmaya başla!

Rekorlar Kitabına Giren ve Dünyada İlk Olan Drag Yarışını İzleyin!2 gün önce sizlere acayip bir Audi modelinden söz etmiştik. Schaeffle‘nin, 4ePerformance adını verdiğini ve RS3 üzerine yapılan projenin ne kadar hızlı olduğunun görüntülerini vermiştik. Audi Sport ve ABT‘nin de yakından takip ettiği otomobil, hız sınırlarını aşmasını bir yana artık en hızlı araçları geri geri geçmeye başladı.

Elektrik gücünün Tesla, Rimac vb. modellerde sonuna kadar kullanıldığını zannediyorduk. Halbuki elektriğin boyutlarının sonu yokmuş. Schaeffle’de bizlere tam olarak bunu anlattı.

İlk gelen videoda nefessiz izlediğimiz bu sonsuz performanslı otomobil bu sefer bizleri şaşırtmanın ötesi bir psikolojiye soktu. Sebebi mi? Normal drag yarışlarında kendini pekte geçirmeyi sevmeyen Porsche GT2, geri vitese takılı bir otomobil tarafından geride bırakıldı.

Aracı biz kullanmasak bile gerildiğimizi söyleyebiliriz. Bırakın 300’lü hızları, 200’lü hızlara gelmeden bile gerginlik yaşarız. Birde bunu tersten, geri geri yapmayı hayal edin. Hayal edin diyoruz çünkü yapmanız mümkün olmayabilir.

Porsche’yi tersten geçerek 200 km/h‘ye gelen RS3 4ePerformance, yeni bir rekorundan sahibi oldu. Rekorlar kitabına adını yazdırdıktan sonra araçtan çıkan pilotun korkudan mı yoksa heyecandan mı ellleri titriyor bilemiyoruz. Dünyada ilk olarak yapılan bu drag yarışı tipinden acaba bir daha izleyebilecek miyiz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum