Yatırım yapmaya başla!

8 Örnekten Biri Olan “Lamborghini Murcielago Versace”lerden Biri Satılıyor!

Diablo'nun halefi olan Murciélago'nun en özel serilerinden birisi satışa çıkıyor. İşte detaylar..
8 Örnekten Biri Olan “Lamborghini Murcielago Versace”lerden Biri Satılıyor!

Bizler 90’lı yılları, Diablo gibi bir makinenin seslerini duyarak geçirmiştik. 2001 yılında Lambo, daha fenası için düğmeye basmış ve Murciélago‘yu dünyaya tanıtmıştı. Bu süper spor otomobil, günümüz Huracan ve Aventador’ların gerçek ruhlarını verendir. 2010 yılına kadar 4.099 birim üretilen Murciélago’nun da içinde özel versiyonlar oldu. Mesela Versace örneği gibi!

2006 Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılan Murciélago Versace, 20 birim olarak planlanan bir projeydi. Lamborghini, vatandaşı olan bir moda patronuyla ilişkili olunca haliyle, versiyonda müşteriler için özel şeyler hazırlanmış. Bakalım bunlar nelermiş!

İşin gerçek yüzüne baktığımızda Murciélago’nun Versace’sinden 20 adet üretilmemiş.

Elbette bu iki markanın ismini yan yana görmenin kolay olmaması bir yana herkes bundan etkilenmez. Keza yalnızca 8 adet üretilmesinden etkilenmedikleri anlaşılıyor.

Etkilenmeme meselesinin kesinlikle markalarla alakalı olmadığının altını çizelim.

8 birim sağdan direksiyonla üretilen Murciélago Versace’de modaya uygun hareketler yapılmış. İlk başta dış kaportasından bahsedelim. Özenle saklanan spor aracın neredeyse kullanılmadığı söyleniyor. Akıllı ve zengin insanlar arabaları bu şekilde saklamanın para edeceğini bilir.

Versace versiyonun bu örneği Yeni Zelanda’ya gönderilmiş.

2017’ye kadar orada bekletilen Murciélago, aynı yılın 1 Nisan’ında İngiltere’ye getirilmiş.

Özel serinin sürüş zevkinin fazla alınmadığını düşünüyoruz.

Kilometre sayacında 7.000 mil yani 11.300 kilometre yazıyor. Açık artırmada düşük kilometre değeri için faydalı olacaktır.

İtalyan şirketlerin ortak projelerinde birinci kalite hediyeler hazırlanmış.

Versace, o birbirinden şahane çanta örneklerinden birini de Lamborghini’ye yapmış. Dikkatli bakıldığında, çanta ile aracın dış kısmına yapıştırılan çıkartma desenlerinin aynı olduğunu farkedeceksiniz.

Çanta ve dış kupadaki özel dokunuşların aynısı kokpite de uygulanmış.

Moda şirketi insanları bu sefer bir otomobilin içerisinde etkilemeye çalışmış. Kapı kollarından başlayan özel deri çalışmaları, çift renkli koltuk derilerine kadar getirilmiş.

Ayrıca iki koltuk arasına da özel serinin plakası basılmış. Kokpit çok kaliteli duruyor. En azından bu mekanda sadece 8 kişi oturabilecek.

Kimse onun yaşına aldanmasın!

Dünyanın en iyi V12’lerinden birisiyle karşı karşıyayız. 6.5L hacimli doğal emişli ünite 640 ps ve 660 nm tork getiriyor. 48V – V12 rakamlarının birlikte çalıştığı süreçlerde Murciélago, 3.4 saniye de hızlanıyor. Sayaçta da 338 km/h‘yi rahatlıkla görüyorsunuz.

29 Eylül’de İngiltere Southam’da gerçekleşen Dallas Burston Polo Club etkinliğinde sunulacak spor aracın tahmini olarak 200 bin sterlin, 262.000’de dolar kaşılığı. Sizde böyle bir özel seri Lamborghini’ye sahip olmak istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum