Yatırım yapmaya başla!

Aston Martin’in 99 Adet Ürettiği Vanquish Zagato’lardan Biri Daha Satılıyor!

Zagato ailesinin 99 adet üretilen Coupe Vanquish'in 49. sırada olan sarı temsilcisi de satılığa çıkartıldı. Hem de çok yüksek fiyatlara!
Aston Martin’in 99 Adet Ürettiği Vanquish Zagato’lardan Biri Daha Satılıyor!

Zagata ailesinin özel üyelerinden Vanquish, 99 adet üretilen serinin 49. olanı da James Edition‘da satışa çıkartıldı. İngiliz markanın Londra’da açtığı showroomla birlikte müşterilere sıfır klasik araba alma şansı tanıdığını yeniden hatırlatalım!

Bunun üzerine eBay’de satışı çıkartılan kırmızı Vanquish Zagato‘dan sonra Cosmopolitan Sarı ile model yeniden gündeme geldi. Doğal emişli, yüksek hacimli bir motorun ileri derecede kaliteli sunulan kokpiti,  bir otomobil için en fazlası!

Aston Martin’in özel kısımlarını yapmakla görevli Zagato, iyi işler başarıyor.

Zagato ile olan 50 yıllık bir dostlukla birlikte geliştirme ve sunumlar da o derece dünyada kayda değer oluyor. Zagato, her kasa tipine göre sınırlı üretim uygulayarak, Vanquish Coupe’den 99 adet yapım kararı alınmış.

Sarı Zagato Vanquish’te 49 of 99 damgası bulunuyor.

Sarı rüya, 2017 yılının Ocak ayında çıkış yapmış. Almanya’nın Münih kentine gönderilmiş. Kilometresini öğrendiğimizde gerçekten şaşırdık. Bir insanın hayatında belki de rastlayamayacağı bu spor otomobile yalnızca 85 km binilmiş.

Sarı renk, Aston Martin Vanquish’e ayrı bir yakışmış.

Karbon gövde yapısına sahip otomobilin her detayına özel demek mümkün. Arka stopların İtalyan duruşu, aslında onu en özel kılan tarafı. Sanırım bunu başka bir markada göremezsiniz.

Sarı kaputun altında enterasan güçler karşılıyor.

İngiliz sporcu 608 ps güç ve 570 tork üreten, bulunduğu çevreyi tamamen kaplayan bir 6.0L motora sahip. 3.5 saniye gibi kısa bir sürede hızlanan Vanquish, hız ibresini sizlere 305 km/h‘ye kadar gösteriyor.

Yukarıda bu otomobil hakkında neleri sıralamıştık; 99 adet üretimden 49. oluşu, sadece 85 km’de oluşu, sarı oluşu ve son olarak da sesiyle insanı büyüleyecek 6.0L motorunu hesaba katılarak fiyatına 926 bin dolar biçilmiş. Kesinlikle bu araba bu ücreti vermeye değer! Peki ya sizce?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum