Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Yol Yapımında Koyulmayan Uyarı İşareti Yüzünden İki Aracın Uçuşunu İzleyin!Yol Yapımında Koyulmayan Uyarı İşareti Yüzünden İki Aracın Uçuşunu İzleyin!

Yol üzerinde yapılan asfalt çalışmalarında uyarıcı işaretler mecburen tadilat alanın çok ötesinden başlamalıdır. Gerekirse levhaların üzerindeki şekillerden nasıl bir düzeltme olduğu da söylenir. İşaret levhalarının konulma sebebi sürücünün öncesinde önlem alarak, kaza yapmasını engellemek.

Anlattıklarımızın tam tersi olarak Rusya’da çalışması sürdürülen bir düzeltme işleminde inşat noktasını belirten bir uyarıcının konulmaması sebebiyle iki aracın resmen uçtuğunu gördük.

Otoban olduğu için araçların normalden biraz daha süratli olduğu anlaşılabiliyor. Çalışma, emniyet şeridinde olsa bir nebze kaza olma olasılığı azalabilir ancak bu orta şeridin tam merkez noktasında.

Hele ki kaza yapan otomobiller gece yolculuk ediyor. İnsan canının hiçe sayıldığı kaza Ostuzhev Caddesi Köprüsünde gerçekleşmiş. Yol ortasında kocaman bir delikle karşılaşan ilk araç banketten uçarak takla atarken diğeri beton bariyere çarparak duruyor.

Bubi tuzağından fırlayarak ilerleyen araçların içerisinden insanlar çıktığına göre çok hasar almamışlar. O çarpmaya ve sonradan enkaza dönen otomobillerden ölü çıkmaması kesinlikle mucize. Olay sonrası önlem alınmış olsa da sonuçta iki kişinin ağır trafik kazası yaşamasına neden olundu.

 


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur