Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Robinhood Kripto Para Müşterilerine Kesintisiz Telefon Desteği Verecek

Müşteriler, 30 dakika içinde hedeflenen yanıt süresiyle Robinhood uygulaması içinde bir arama talep edebilecek.
Robinhood Kripto Para Müşterilerine Kesintisiz Telefon Desteği Verecek

Geçtiğimiz Temmuz’da halka açılan çevrimiçi aracılık platformu Robinhood, kripto da dahil olmak üzere yatırımlarıyla ilgili soruları olan kullanıcılar için 7/24 telefon desteği sunacak. Başlatılan bu hizmetin bir benzeri geçtiğimiz günlerde Coinbase borsası tarafından hayata geçirilmişti.

Sorunları olan kullanıcılar, uygulama içinde bir arama talep edecek. Robinhood alanında uzman bir temsilcinin talebini takiben 30 dakika içinde geri aramayı planlıyor.

Müşteriler ile iletişime geçilecek ve bir sonraki sırada olduklarında bilgilendirme yapılacak. Ayrıca, aramanın gerçek olduğunu bilmeleri için gelen aramada gerçek numara kullanılacak. Şirket müşterilerin hemen her konuya dair sorunlarına çözüm geliştirmeyi amaçlıyor.

Robinhood CEO’su Christine Brown yeni hizmetlerine dair açıklamasında, “Müşteriler, tüm ticaret ve güvenlik sorunlarının yanı sıra tüm kripto soruları da dahil olmak üzere tüm sorunlar veya sorular için telefon desteği talep edebilir” ifadelerini kullandı.

Şirketin bu hizmeti yürütmek için ABD genelinde yaklaşık 2.700 destek personeli bulunuyor. Robinhood, önümüzdeki aylarda hesaplarına giriş yapamayan müşterilere telefon üzerinden teknik destek sunmayı planlıyor. Şirket geçtiğimiz günlerde kullanıcıları için kripto para cüzdan uygulaması geliştirmişti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum