Paylaşım

Renault Kwid’e Captain America ve Iron Man Versiyon!


 

Renault'un reklamlarında Hulk'u oynatarak ön plana çıkardığı Kwid modeline bu sefer Iron Man ve Captain America versiyonlarını sundu!

Renault’un 2015 yılında tanıttığı ve üretime aldığı mini crossover’ı Kwid‘e süper kahraman kostümleri giydirildi. Bazı üreticiler olayı daha çekici ve sempatik göstermek amacıyla Kwid hareketlerini kullanmakta. Bence bu strateji küçüklüğünden beri kahramanların peşini bırakmayanlar için mecburi bir seçenek oluyor. Üretim yeri Nissan ile ortak kullanılan CMF-A platformunda ortaya çıkartıldı. Büyük hacimli Twingo olarak da görebileceğimiz Kwid, özellikle Hindistan ve çevresi odaklı düşünülmüş bir araçtır.

Sadece 3.679 mm uzunluğuyla ve kendi gibi mini motora sahip Kwid’in tek sınıf standartlarında olan kısmı 300 litrelik bagaj hacmi. Bir nevi kişiselleştirmeye yönelik ele aldığı Kwid için kalkanıyla kendini savunan Captain America ve göğsündeki Arc Reactor ile ortalığı yakan Iron Man eşlik ediyor.

Stepway alt yapılı Kwid’in boyut rakamlarına göre daha ağır bir havası var.

Versiyon giydirmesinde aracın önden başlayarak her bölgesinde belirtici çıkartmaları görebiliriz.

Iron Man Kwid’in arka kapısında “yenilmez” yazarken Captain için “süper asker” ibaresi verilmiş.

Dünyanın en güzel uyarlamala çalışmalarından biri olmuş diyebiliriz.

Süper kahraman karakteri yerleştirme çalışmaları sadece dış yapısında sınırlı tutulmamış.

Direksiyon ve orta ekran çerçeve de renklerden nasibini almış.

Vites topuzu sarı ve kırmızı düşülmüş. Daha fazla takım havası oluşturmak için koltuk dikişleri de topuz renklerine dahil edilmiş.

Motor olarak 0.8L ve 1.0L kullanmayı tercih eden Renault, 1.0L’de 67 beygir güç ve 90 nm tork üretiyor.

Favori süper kahramanlarımından olan Iron Man’li Kwid bana daha çekici geldi. Süper kahramanlar dışında da aynı Smart’ta olduğu gibi farklı renklere sahip parçalar sunulabilir. Veya bir tavan, kaput rengi!

Yine de Renault’un Hindistan pazarına düşündüğü modeli için satış stratejisi başarılı. Sizin arabanızda düşündüğünüz bir süper kahramanınız var mı? Veya Kwid alacak olsanız Iron Man’i olurdu yoksa Captain America mı?

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın