Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ünlü Ekonomist Raoul Pal’a Göre Kripto Para Piyasası 100 Trilyon Dolara Yükselecek

Ekonomiste göre kripto para piyasası mevcut değerinden en az 100 kat daha değerli olabilir.
Ünlü Ekonomist Raoul Pal’a Göre Kripto Para Piyasası 100 Trilyon Dolara Yükselecek

Makroekonomi gurusu ve Real Vision kurucu ortağı Raoul Pal, Bitcoin ve kripto para piyasasının yaklaşık 1,7 trilyon dolarlık mevcut değerinden en az 100 kat daha değerli olacağına inanıyor.

Pal, geleneksel finans ve iş adamlarının önce BTC’yi, ardından diğer kripto protokollerini, DeFi (merkezi olmayan finans) ve şimdi de NFT’leri etrafinda dolaşmaya çalıştıklarını görmenin büyüleyici olduğunu söyledi. Ekonomist Pal, kripto alanındaki birçok proje ölürken, hayatta kalanların daha fazla katılımcıyı çekeceğini ve bunun da sektörü daha da yükseğe taşıyacağını ekliyor.

Kripto Paraların Geleceği için Astronomik Tahmin

Kripto Paraların Geleceği için Astronomik Tahmin

Ekonomist sınırları zorlayan binlerce projenin zaman içerisinde değerleneceğini ve bunun tüm ekosisteme yansıyacağına dikkat çekiyor. Real Vision yöneticisi ayrıca, dijital varlık devriminin servetin yüz trilyonlarca dolarlık ayarlara aktarılmasını ve yaratılmasını kolaylaştıracağına inandığını belirtiyor.

Pal, kripto paraların geleceğine dair değerlendirmesinin devamında, Bugün olduğu gibi 1.7 trilyon dolarlık bir ekosistem değil, sonunda yüz trilyon dolarlık bir ekosistem olacak. Değişimi kucaklayabilir ya da onunla mücadele edebilirsiniz. Ancak inovasyonun hızı da katlanarak artarken bunu anlamak için kendinize borçlusunuz” ifadelerini kullandı.

Pal’a göre değer ve güven interneti hızlandıkça, belki de internetin kendisinden daha büyük eski iş modelleri yok olabilir. CoinMarketCap verilerine göre kripto paraların ulaştığı son market kapasitesi 1.650 trilyon dolar seviyesinde. Bu kapasitenin 650 milyon dolardan fazlasına Bitcoin sahip.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum