Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Novitec Modifiyesi Sonrası Senna’dan Hızlı Olan McLaren 720S

Alman Novitec modifiye şirketinin 720S modelinden Senna dönüşüm projesi harika gözüküyor!
Novitec Modifiyesi Sonrası Senna’dan Hızlı Olan McLaren 720S

Modifiye dünyasında sınırları belirlenemeyen şirketlerden biri olan Novitec, McLaren 720S’i daha da hızlandırmış. Yüksek beygirlere kavuşturulan modelin, öncesinde dış kupasında ciddi kalıp çalışmaları yapıldığını gördük. Alman tuning şirketinin unutulmaz araçlarından olan Rolls Royce Dawn‘u ikinci sıraya alabiliriz.

İngiliz McLaren, Ayrton Senna’nın adını çok özel bir şeyle buluşturmak istemişti ve Senna modelini üretmişti. Hiper model çok hızlı ve güç oranlı imal edilmişti. Novitec’de bunu 720S ile yaparak evrende tek olmak istemiş…

720S’in ön yüzü bu sefer çok farklı bakıyor.

Novitec 720S McLaren Senna ModifiyeMcLaren modelinin kendine has olan çizgileri Novitec garajında yok edilmiş. Sarı renkle gelen süper spor araç için tampon, yeni kalıplarda yeniden yapılmış.

Karbona başvurulan yeni işlemlerin sonunda aslında 720S artık bir Senna olmuş. Biraz da replika!

McLaren modellerinin temellerinin aynı oluşu, benzer yanlarının olduğunu anlamına geliyor.

Novitec 720S McLaren Senna Modifiye ÖnTampon zaten bir şekilde benzetilebilirdi. Far kısmına gelindiğinde de Senna ve 720S arasında büyük benzerlikler görülebiliyor.

McLaren 720S’in yan kısmı da detaylandırılmış.

Modifiye McLaren 720S Senna ModelGövde kiti paketlerinde yan eteklerde mevcut. Yine de aracın en egzotik kısmı için jantlarının olduğunu söyleyebiliriz. İngiliz spor arabasına yapılan en sağlam modifiye kesinlikle bu 720S.

Kısım kısım montelenen ekstra gövde kitleri, arka kısımda kanatlarını açmış bir yarasaya benzemiş.

Modifiye McLaren 720S Senna Model Arka GörünümŞapkayı andıran elektro hidrolik kanat, aracı her daim yerde tutmak için yeterli büyüklüğüne sahip. Çizgi halindeki stopların orta kısmına konumlandırılan yuvarlak egzoz çıkışları Senna’dan 720S’i ayıracağımız kısımlardan.

Motor kısmında Senna’nın ortamda olduğu hissedilebiliyor.

Modifiye McLaren 720S Senna Model MotoruÇift turbo V8 yine 4.0L hacimle 720S’in orta merkezine yerleştirilmiş. ECU remap ve Inconel egzoz sistemi sayesinde motordan 806 ps güç alınmış. Senna’dan 6 ps daha fazla.

Ölçümlerde McLaren test mühendisleri 2.7 saniyede aracın 100 km’ye kalkış değerini almışlar.

346 km/h maksimum hıza çıkartılan 720S, yine Senna’dan daha hızlı olmuş.

Novitec’in bu zamana kadar kötü iş yaptığını görmedik. Mesleğini en iyi şekilde icra ediyor ve yaptığı bir çalışma her zaman bir öncekinden iyi oluyor. Sizin bu 720S‘ten Senna’ya dönüştürme projesi hakkında düşünceleriniz nelerdir?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum