Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Nissan’dan Gizemli ve Anlaşılması Zor Bir Teaser Geldi!Nissan’dan Gizemli ve Anlaşılması Zor Bir Teaser Geldi!

Nissan, haftaya düzenlecek Kuzey Amerika Otomobil Fuarı‘na sanırız özel bir ürünle gelecek. Japon temsilciden “yeni görüntüler” çıkınca açıkçası biraz heyecanlandık. Videoyu izlediğimizde, Detroit’e tamamen yeni bir araba mı getiriyor acaba diye de düşündük. Ancak belirli kısımlarda aracın üzerine bir robotun gravür sanatında işlemler yaptığını görüyoruz.

Carscoops‘tan gelen görüntüde “Nissan Akıllı Mobilite’nin Geleceği” strateji altında gerçekleştirilen bir şey olduğu söylendi. Şifreli yayınlanan video bize Peugeot’un bulmacalı 508 SW tesaser’ını hatırlattı.

Konsept olarak kabul ettiğimiz aracın panjur kısmının özellikle özgün bir yapıda olduğu vurgulanıyor. Yumuşak dönülen ön camdan sonra yine oval bir yapı takip edilmiş. Bu araç şirketin en yeni yüz hatlarını taşıyan ve geleceğin Nissan modellerini gösterecek bir otomobil olabilir.

İnsanı meraklandıran gösterimde Nissan global tasarım başkan yardımcısı Alfonso Albaisa, daha önce “tasarım, paketleme ve Nissan’a dair çığır açıcı bir öge” olarak nitelendirdiği bir elektrikli araçtan bahsetmişti. Detroit’e yeni üretim modelleriyle gelmesi beklenen Japon Nissan, ayrıca daha yüksek enerji yoğunluğuna sahip pillerinden de bahsedecek.

Uzun zamandır elektrikli konseptleriyle gündeme gelen Nissan, IMx Concept üzerinden EV araç ailesini genişletme kararı almıştı. Yeni kavram aracındaki motorlar çift aksa dağılmış ve toplamda 429 ps güç üretebiliyor.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur