Yatırım yapmaya başla!

Nissan 180 Adet Patrol SUV’la Adını Rekorlar Kitabına Yazdırdı!Nissan, duyulmadık ilginç bir rekorla karşımıza geldi. Japon üreticisi, tarihi çok eskiye dayanan Patrol SUV‘un senkronize şekilde dans ettirmiş. Rekorlar kitabına girebilmenin ne kadar zor ve farklı yetenekleri kabul ettiğini biliyoruz. Geçen sene de sağlam rekorlu günler göresek de 2018 yılı daha bir başka.

Nedenini soracak olursanız; dünya bu sene Schaeffle’ın 4ePerformance aracının geri geri Porsche GT2’yi geçtiğini gördü. Nissan’ın kum üzerinde toplanan araçları, ne bir Juke ne de Qashqai! Markanın en heybetli SUV’dan tam 180 adeti bir araya getirilmiş.

Büyük 4×4’ler önceden çizilen çizgiler üzerinde sistemli olarak hareket ettirildi. Çift şekilde gidiş yapan araçları Axcil Jefferies tarafından yönetildi. Bu ismi önemli yarışlardan duymuş olabilirsiniz.

Aslında eğlenceli bir etkinlik gibi geçen rekor denemesi, güzel görüntüler vermiş. Sanırız Nissan, bir süre daha adını kitaplara yazdırmaya niyetli. Bundan önce tırmanış ve kütle çekişlerinde adından söz ettirmişti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum