Yatırım yapmaya başla!

Nikitav Aksyonov’dan Mercedes GLS SUV’a Maybach Aşısı!

Rus tasarımcı Nikita Aksyonov, yine dünyada kimsenin aklına gelmeyecek bir tasarıma imza attı. GLS'YE Maybach DNA'sı aşıladı!
Nikitav Aksyonov’dan Mercedes GLS SUV’a Maybach Aşısı!

Son yıllarda kişisel tasarım örnekleri baya bir sıklaştı. Yapılan çizimler o kadar güzel boyutlara geldiki, modele sahip olan firmaların bile dikkatini çekiyor, onlara fikir veriyor. Random çalışmalarında en son B sınıfı ile Amiral Gemi sınıfını karıştırarak hayal edilemeyecek hallere getirmişti. Kim bu kişi? Elbette Rus tasarımcı Nikita Aksyonov!

Aklına ne geliyorsa mantıklı veya mantıksız çizimlerine aktarabiliyor. Mesela Nurburgring pistinin rekortmen SUV’u Alfa Romeo Stelvio‘yu alıp, bildiğimiz yolcu minibüsüne uyarlayabiliyor. Ve bunun gibi yüzlerce çalışmalar. Şimdi ise Mercedes’in en üst SUV modeli olarak çıkan GLS‘ye firmanın bile aklına gelmeyecek Maybach donanımlar işlendi. İşin doğrusu GLS’yi bu şekilde hayal etmemiştim.

İlk bakışta size neyi hatırlatıyor?

SUV’un devasal gövdesine en başta makyajlanan S650 Maybach‘ın görünümü verilmiş. Karoser yapısı bozulmadan inanılmaz ince işçilik yapılmış. Mercedes’in ön yüzüne matrix far sistemi ve farklı duran ledler koyulmuş.

Büyük kaputunun bitiminde geleneksel Mercedes yıldız logo olup, kalın krom çerçeveye sahip geniş ızgara duruyor. Tampon da dahil en ufak detay unutulmamış.

Profilde jantlar mutlaka sizinde ilk dikkat çeken kısmı olmuştur.

Alman markanın Range Rover ve Toyota Land Cruiser karşısına çıkardığı yapı, gerçekten büyük duruyor. Arka kısımda yaprak desenli, bagajın çoğunluğunu kaplayan stop farları görüyoruz. D sütunda Maybach logosu unutulmamış.

Aksyonov, aşağı kısımlara doğru parlak krom çerçeveler kullanmış. Infiniti QX80, Cadillac Escalade ve BMW’nin Amiral 4×4 SUV’u X7 için dokundurmalı bir mesaj olacaktır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum